reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Jak piszecie o poradach od wujka G plus do tego interpretacja własna to kamień z serca, że nie tylko ja tak mam :)))
Ale dziś mam szlaban - nic nie czytam, tylko Was i powiem szczerze, ze służy mi to! Bo i zrelaksowana jestem i wiem, ze wszystko bedzie dobrze - musi być :)
Najlepiej nie czytac . Mozna sie tylko niepotrzebnie zestresowac . Tez sie boje co bedzie, ale nie czytam, bo wiem, ze nic nie zmienie nie wejde do srodka i z zarodkiem nic nie zrobie nawet jesli byloby nie tak. To co jest mi odgornie zaplanowane tak bedzie. Dlatego cierpliwie czekam :)
 
reklama
Jestem ciekawa od czego zalezy ta beta , masz jeszcze wyzsza niz jedna z przyszlych mam . Kiedy masz wizyte u ginekologa ? Zastanawiam sie czy teoria ze jak ktos ma wyzsza bete to beda blizniaki jest prawdziwa :-D
Właśnie napisałam do ginekologa na kiedy byłoby najlepiej się umówić ;)
Z tego co wiem to beta hcg u każdej babeczki inaczej się produkuje i nie ma co się porównywać. Aby była w granicach normy :)
Ja wczoraj zażartowałam że a może to są bliźniaki- narzeczony nadal ma nerwice 😄
 
Właśnie napisałam do ginekologa na kiedy byłoby najlepiej się umówić ;)
Z tego co wiem to beta hcg u każdej babeczki inaczej się produkuje i nie ma co się porównywać. Aby była w granicach normy :)
Ja wczoraj zażartowałam że a może to są bliźniaki- narzeczony nadal ma nerwice 😄
Gdyby to była moja pierwsza ciąża to cieszyłabym się z blizniakow. Jakby teraz się nadarzyła to bym była lekko załamana 😂
 
W diagnostyce najszybciej miałam wyniki, w śla o 2-3 godziny później, a Alab to najgorszy labor, byłam raz, bo mam bardzo blisko i na pewno nie wrócę
 
reklama
Do góry