reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2023

Cześć dziewczyny :) forum czytam od grudnia, a na tę grupę trafiłam kilka dni temu (przeczytalam wszystko!) - no i postanowiłam napisać i do Was dołączyć :) wszystko co piszecie, pomaga mi w nieosądzaniu siebie, że przesadzam ze wszystkim :p cieszę się, ze nie jestem sama w panikowaniu i niepotrzebnym nakręcaniu się :)
Także - wszystko wskazuje na to, że zostane mamą we wrześniu! Beta rośnie (tez sprawdzam jak opętana...).
Wczoraj miałam pierwszą wizytę u gina i jest prawidlowo umiejscowiony pecherzyk, ciałko zółte, ale nie było zarodka ;( lekarz niby cos widział, ale nie chciał okreslać - także ani nie zaprzeczył ani nie potwierdził i powiedział, ze jak na OM 29.11. to ciąża jest bardzo młoda i trzeba poczekać, żeby coś więcej zobaczyć... zlecił serię badań - kolejna wizyta 24.01. - ale ja oczywiście nakręcona i poza standardowymi badaniami, wcisnelam tam bete, zeby spr czy napewno rośnie 😅 / ostatnio mierzona: 03.01. - 787 i po 48h: 5.01. 1940, według kalendarza z OM, wczoraj mialam 6+0, ale lekarz po zmierzeniu pecherzyka szacuje wiek ciąży na 3-4 tydzień i powiedział, ze na spokojnie - trzeba dać temu czas.. No ale ja się martwię, bo chciałabym, żeby wszystko bylo dobrze :p
Cześć dziewczyny :) forum czytam od grudnia, a na tę grupę trafiłam kilka dni temu (przeczytalam wszystko!) - no i postanowiłam napisać i do Was dołączyć :) wszystko co piszecie, pomaga mi w nieosądzaniu siebie, że przesadzam ze wszystkim :p cieszę się, ze nie jestem sama w panikowaniu i niepotrzebnym nakręcaniu się :)
Także - wszystko wskazuje na to, że zostane mamą we wrześniu! Beta rośnie (tez sprawdzam jak opętana...).
Wczoraj miałam pierwszą wizytę u gina i jest prawidlowo umiejscowiony pecherzyk, ciałko zółte, ale nie było zarodka ;( lekarz niby cos widział, ale nie chciał okreslać - także ani nie zaprzeczył ani nie potwierdził i powiedział, ze jak na OM 29.11. to ciąża jest bardzo młoda i trzeba poczekać, żeby coś więcej zobaczyć... zlecił serię badań - kolejna wizyta 24.01. - ale ja oczywiście nakręcona i poza standardowymi badaniami, wcisnelam tam bete, zeby spr czy napewno rośnie 😅 / ostatnio mierzona: 03.01. - 787 i po 48h: 5.01. 1940, według kalendarza z OM, wczoraj mialam 6+0, ale lekarz po zmierzeniu pecherzyka szacuje wiek ciąży na 3-4 tydzień i powiedział, ze na spokojnie - trzeba dać temu czas.. No ale ja się martwię, bo chciałabym, żeby wszystko bylo dobrze :p
Podbijam wiek na forum:
35lat, pierwsza ciąża :)
PS. I wydawałoby się, że "starsza" to rozsadniejsza.. ale w przypadku pierwszej ciąży to chyba działa w drugą stronę :p

Sciskam Was mocno i czekam na wieści z Waszych wizyt! ❤
Jak długie masz cykle? Ja tez mam OM 29.11 😁
 
reklama
Hej dziewczyny,
u mnie takie wyniki bety:

31.01 beta 72
02.02 beta 174
04.01 beta 503
07.01 beta 1500
09.01 beta 3000 (tu mniejszy przyrost ale się nie nakręcam)

W czw pierwsze usg. Licze że zobaczę pęcherzyk. Z moich obliczen to będzie 5+4

Strasznie się martwie bo oprócz bolacych piersi nie mam innych objawów :( Zero mdłości.
Jako że to moja czwarta ciąża- poprzednie 3 to albo biochem albo zatrzymane w 6 tyg -to trochę panikuje.. Oby do czwartku.
Mnie się mdłości zaczęły w piątek, to było jakoś 5+3, wiec spokojnie ☺️ wcześniej nawet piersi mnie jakoś nie bolały i to tez mnie martwiło 😅
 
No i sama nie wiem co myśleć.. pęcherzyk jest ale nic poza nim. W związku z tym że miałam nieregularne cykle mogło się coś przesunąć.. za 2 tyg ponowna kontrola. Wg kalendarza to niby 5+4.. ale puki co pusto ;(
To jest po prostu za wcześnie i tyle. Nie stresowałam się. 🙂
 
No i sama nie wiem co myśleć.. pęcherzyk jest ale nic poza nim. W związku z tym że miałam nieregularne cykle mogło się coś przesunąć.. za 2 tyg ponowna kontrola. Wg kalendarza to niby 5+4.. ale puki co pusto ;(
Będę w czwartek w tym samym czasie u gin, dam znac co u mnie wyszło, ale myślę że to jeszcze wcześnie bardzo...

Ale wiem jak to jest czekać, ja sama zwariuje pewnie. Umówiłam od razu wizytę w kolejnym tygodniu...
 
No i sama nie wiem co myśleć.. pęcherzyk jest ale nic poza nim. W związku z tym że miałam nieregularne cykle mogło się coś przesunąć.. za 2 tyg ponowna kontrola. Wg kalendarza to niby 5+4.. ale puki co pusto ;(
Będzie dobrze kochana ja idę w poniedziałek u mnie nawet pęcherzyka nie ma też się stresuje martwię , wiem że mi to nic nie da ale już tak mam . ♥️♥️♥️
 
reklama
Jak długie masz cykle? Ja tez mam OM 29.11 😁
Moje cykle to 23-29, srednio 25, 26, 27 :)
A jak to wygląda u Ciebie?

A jak u Was progesteron?
Ja sie znowu nakręcam niepotrzebnie..
27.12. - 10,32
03.01. - 15,72
I gin nic na to nie powiedział..
Dzis oczywiście zafundowałam sobie dodatkowe sprawdzenie przy okazji innych badan i progesteron (10.01.) - 15,48, czyli spadło minimalnie... Mieszcze się w normie labo dla I trym (2,8 - 147,3)... tylko czy to normalne, taki spadek? Napisałabym do lekarza, ale nie mam jeszcze kompletu wyników i nie chce z siebie wariatki i panikary robić.. Czekam na tę betę.. na niczym nie mogę się skupić!😞
 
Do góry