reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Udało mi się zapisać do ginekologa NFZ na 6 lutego :) będę u niego pierwszy raz zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dziewczyny czy macie jakieś dziwne zachcianki? Bo ja absolutnie nie mam ochoty jeść - wszytko mi nie smakuje. Mam ochotę tylko i wyłącznie na kwasne. Ostatnio zjadłam pizze peperoni z... kiszoną kapustą na wierzchu 😄 dopiero dzień później zrozumiałam że to było dziwne połączenie 😄😄
 
reklama
Udało mi się zapisać do ginekologa NFZ na 6 lutego :) będę u niego pierwszy raz zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dziewczyny czy macie jakieś dziwne zachcianki? Bo ja absolutnie nie mam ochoty jeść - wszytko mi nie smakuje. Mam ochotę tylko i wyłącznie na kwasne. Ostatnio zjadłam pizze peperoni z... kiszoną kapustą na wierzchu 😄 dopiero dzień później zrozumiałam że to było dziwne połączenie 😄😄
Mi wszystko śmierdzi i też nie chce mi się jeść. Jakichś specjalnych zachcianek nie mam, chociaż rzeczywiście bardziej kiszone wchodzi :D ale czasem mam chęć na jakąś konkretną rzecz i mogłabym tylko ją jeść np. ostatnio na imprezie rodzinnej zjadłam wszystkie mini torille z serkiem i papryka ze stołu :D
 
Mi wszystko śmierdzi i też nie chce mi się jeść. Jakichś specjalnych zachcianek nie mam, chociaż rzeczywiście bardziej kiszone wchodzi :D ale czasem mam chęć na jakąś konkretną rzecz i mogłabym tylko ją jeść np. ostatnio na imprezie rodzinnej zjadłam wszystkie mini torille z serkiem i papryka ze stołu :D
😁😁😁 No to nie źle dziewczyny . Ja przytyłam 2 kg 🙈🙈🙈 ja jem wszystko jak leci ale bardziej mam smaka na takie rzeczy nie słodkie 😁😁😁
 
Udało mi się zapisać do ginekologa NFZ na 6 lutego :) będę u niego pierwszy raz zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dziewczyny czy macie jakieś dziwne zachcianki? Bo ja absolutnie nie mam ochoty jeść - wszytko mi nie smakuje. Mam ochotę tylko i wyłącznie na kwasne. Ostatnio zjadłam pizze peperoni z... kiszoną kapustą na wierzchu 😄 dopiero dzień później zrozumiałam że to było dziwne połączenie 😄😄
ja tez sama nie wiem na co mam ochotę 🙈 ale chyba najlepiej wchodzą mi zupy i chleb z masłem i ogórkiem kiszonym 🤣
 
Hej Andzia 155 ja chodziłam wcześniej na NFZ i teraz chodzę prywatnie i na NFZ do lekarza który wcześniej prowadził ciążę . Nie narzekam na niego badania zlecone na czas .. USG mam na każdej wizycie , numer mam w razie czego mam dzwonić jakby coś się działo także nie jest źle ... Zależy jakie lekarz ma podejście nie ważne czy na NFZ czy prywatnie
To prawda, liczę teraz że trafię lepiej 😊
 
reklama
Ja w ogóle nie mam apetytu. Zmuszam się do jedzenia. Jedyne co wchodzi to frytki z piekarnika ale bez jaj, na śniadanie frytki to już jak na mnie nawet przegięcie :p
I jak tylko coś zjem to zaraz mam boleści brzucha :/

Oby nie refluks bo przyjaciółka miała i umierała z bólu dniami. Jedynie co wyszło na plus że była 14kg po porodzie od wagi wyjściowej. W ciąży przytyłam 2 kg :O
 
Do góry