reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Witam! 🤰🤰

@LiliankaKornelka - wizyta 13.01.

Trzymamy kciuki za dzisiejszą wizytę! 💜

@kolorowamama00 - wizyta 14.01.
@asiasiasia - wizyta 16.01.
@Edyta33356 - wizyta 16.01 USG
@Otylia. - wizyta 17.01
@MamaKrzysia19 - wizyta 17.01.
@Mama23????? - wizyta 18.01.
@melodyP - wizyta 18.01.
@Śnieżka1990 - wizyta 19.01.
@Joanna939 - wizyta 19.01.
@Marta_322332 - wizyta 19.01.
@Jovi - wizyta 20.01.
@Agu-23 - wizyta 24.01.
@Andzia155 - wizyta 24.01.
@mamamama34 - wizyta 25.01.
@Cns432 - wizyta 25.01.
@angeliskax - wizyta 31.01.
@róża92 - wizyta 1.02.
@angeliskax - wizyta 4.02.
@Lilia92 - wizyta 6.02.
Matko wszyscy umowieni tylko nie ja :) dam znać ;)
 
reklama
Wspaniale wieści kochana! Gratuluje z całego serca! <3 :D
Dziękuje ❤️ tak się uspokoiłam 😌 ale powiedział ze kolejna wizyta za 4 tygodnie ale chyba prywatnie umowie się za 2 tygodnie, bo wtedy miałam poprzednie zatrzymanie wiec nie dam rady tak długo 😅
A i powiedział mi, że jak ktoś ma mdłości a bierze luteinę podjęzykową to może brać ją dopochwowo.
 
Jestem w szoku ,w poprzedniej ciazy bylam w 6+0 bo tak teraz patrze I juz bylo tetno plodu :O tu ide 6+2 mam nadzieje ze bedzie tak samo .
 

Załączniki

  • IMG_20230113_083640.jpg
    IMG_20230113_083640.jpg
    949,2 KB · Wyświetleń: 42
@LiliankaKornelka gratulacje ❤
Po Tobie widzę, że moglam się uzbroić w cierpliwość jeszcze z tydzień i dopiero iść :) ale z drugiej strony gin powiedział, ze dobrze ze bylam bo mamy potwierdzone prawidłowe umiejscowienie :)

Co do smaków- to ja mam "proste" zachcianki, takie "przyziemne", np. Ser żółty, twaróg..
Nie bardzo mam ochotę na mięso, i w ogole mam wrażenie, ze jakos tak nie najlepiej jem, srednio z apetytem, jem przede wszystkim z "rozsądku" :( ..
 
Jest tylko 1 problem… nie mógł mi przepisać recepty na luteinę bo „wizyta nie była rejestrowana”… i muszę sobie jakoś sama ją ogarnąć. Macie jakiś pomysł jak to zrobić?
 
Mam opiekę w Medicoverze i tam mi odmówili, bo nie mają potwierdzenia ciąży… spróbuje jeszcze w przychodni może
Ja jak potrzebowalam kiedys recepty ginekologicznej a nie mialam jak dostac sie do ginekologa to mowilam ze potrzebuje takiej recepty a niestety moj ginekolog nie ma teraz miejsc , tlumaczylam ogolnie sytuacje I zdarzalo sie ze wypisywali
 
reklama
Witam serdecznie :) dołączę się i ja :)
U mnie kalkulator wyliczył termin na 17.09 także pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy wrześniowe ☺️ Dziś u mnie 4+5 beta 444,3 a pierwsze USG dopiero 19 stycznia ☺️ pierwsza ciąża ... Oby wszystko było dobrze
Witamy serdecznie i gratulujemy 😊 wszystko bedzie super a tu same fajne babeczki wiec napewno milo minie Ci z Nami ten czas😁
 
Do góry