reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Pewnie wszystko zależy od miejscowości, ale to jest taka średnia cena jak na moje miasto. Raz byłam u specjalisty gdzie kosztowała konsultacja 200 zł i USG 200 zł i wtedy stwierdziłam, że jednak to nie na mój portfel...
Cenią się... ja licze ze sie nie podniosl znowu moj ginekolog bo na nfz zostal mi jeden z super opiniami I wole juz przyoszczedzic I isc prywatnie niz.denerwowac sie cala ciaze
 
reklama
A któraś z was też jest rh-? Miałyście podawaną immunoglobulinę w poprzednich ciażąch? Bo tu jak sprawdziłam ceny to ok. 300-400 zł a podobno można robić na NFZ nawet jak się leczysz prywatnie
 
Do góry