reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Hej dziewczyny ja mam USG na 16.01 (poniedziałek) strasznie się stresuje bo wcześniej nie było widać pęcherzyka ciążowego jak myślicie mogła być wczesna ciąża ??? ♥️♥️♥️
 
reklama
Kurcze czytam że sporo dziewczyn bada sobie progesteron. Myślicie ze powinnam zrobić sobie czy nie nakręcać sie i poczekać do wizyty 20.01?
Przypomnę że byłam 10.01 i miałam tylko pęcherzyk i betę 2420 i oceniono na 5+4
 
Kurcze czytam że sporo dziewczyn bada sobie progesteron. Myślicie ze powinnam zrobić sobie czy nie nakręcać sie i poczekać do wizyty 20.01?
Przypomnę że byłam 10.01 i miałam tylko pęcherzyk i betę 2420 i oceniono na 5+4
Ja miałam badany kilka razy, bo jestem po poronieniu, a niskie wartości progesteronu mogą powodować straty. W pierwszej ciąży nie miałam badanego w ogóle. A nie dostałaś skierowania teraz na badania od lekarza tych do 10 tygodnia? Bo możesz zawsze sobie dorobić przy okazji innych badań nawet prywatnie dołożyć, bo on chyba nie kosztuje dużo
 
Ja miałam badany kilka razy, bo jestem po poronieniu, a niskie wartości progesteronu mogą powodować straty. W pierwszej ciąży nie miałam badanego w ogóle. A nie dostałaś skierowania teraz na badania od lekarza tych do 10 tygodnia? Bo możesz zawsze sobie dorobić przy okazji innych badań nawet prywatnie dołożyć, bo on chyba nie kosztuje dużo
To moja pierwsza ciąża..ustarana i brałam duphaston od 18-28 dnia cyklu ale na ten moment wizytę u swojej mam dopiero 20.01. Byłam na nfz wcześniej to babka nie była zbyt uprzejmą, wręcz pozbawiająca nadzieji że trzeba teraz czekać bo to TYLKO pęcherzyk. Dla mnie to aż ! Bo jest nadzieja.. ze chociaż jestem drozna
 
Kurcze czytam że sporo dziewczyn bada sobie progesteron. Myślicie ze powinnam zrobić sobie czy nie nakręcać sie i poczekać do wizyty 20.01?
Przypomnę że byłam 10.01 i miałam tylko pęcherzyk i betę 2420 i oceniono na 5+4
Z jednej strony lepiej sie nie nakręcać, bo progesteron to nie wyznacznik, ale powinien rosnąć (co mi gin dzisiaj potwierdził) i z drugiej strony dzięki badaniom jest możliwa reakcja w razie czego..
 
reklama
To u mnie w 5 bylo widac mini pecherzyk ale to taki tyci tyci wiec sie nie przejmuj . W poniedzialek napewno juz bedzie pecherzyk I zarodek ;)
Mam nadzieję . Wydaje mi się że jest wczesna ciąża , w poprzedniej byłam później u lekarza ale to fakt teraz te testy szybciej wychodzą pozytywne mi 4 dni przed @ ale nie ma się chyba co nakręcać . Napiszę w poniedziałek co i jak 😊😊😊😊
 
Do góry