reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
hej wszystkim! ja też dołączam do wrześniowych mam 😊 termin z OM na 4.09. Póki co nie robiłam bety, czekam sobie spokojnie na wizytę i USG, ale powtórzony test pokazał znacznie ciemniejsze krechy także mam nadzieję że wszystko idzie w dobrym kierunku 😊
zazdroszczę spokoju ducha 😅 trzymam kciuki ✊
 
mnie bolą jajniki i plecy, troszkę piersi i nie mam apetytu, poza tym wszystko ok. Który tc u Ciebie?
u mnie niby dopiero 26dc, więc jeśli już teraz mam takie objawy to boję się myśleć co będzie dalej 😅 w ciąży z córką czułam się całkiem nieźle przez większość czasu, ale w ostatniej (którą poroniłam) okropne mdłości i wymioty przez cały dzień.

Ja też zamierzam pracować, idealnie byłoby jak najdłużej, ale rzeczywistość zweryfikuje. Na razie mam jeszcze urlop (wzięłam na święta) ale wracam 2 stycznia, jeśli będę się czuć tak jak wczoraj (i dziś, obudziłam się już czując paskudnie) to słabo to widzę. No ale zobaczymy, dziś jadę po jakąś herbatę imbirową, nie wiem tylko co z tym bólem głowy zrobić, bo nie chcę się faszerować apapem.
 
u mnie niby dopiero 26dc, więc jeśli już teraz mam takie objawy to boję się myśleć co będzie dalej 😅 w ciąży z córką czułam się całkiem nieźle przez większość czasu, ale w ostatniej (którą poroniłam) okropne mdłości i wymioty przez cały dzień.

Ja też zamierzam pracować, idealnie byłoby jak najdłużej, ale rzeczywistość zweryfikuje. Na razie mam jeszcze urlop (wzięłam na święta) ale wracam 2 stycznia, jeśli będę się czuć tak jak wczoraj (i dziś, obudziłam się już czując paskudnie) to słabo to widzę. No ale zobaczymy, dziś jadę po jakąś herbatę imbirową, nie wiem tylko co z tym bólem głowy zrobić, bo nie chcę się faszerować apapem.
ja w ciąży z synkiem tez się bardzo dobrze czułam, odrzuciło mnie tylko od mięsa. Teraz póki co nie mam w ogóle apetytu i jem na sile, No i dokuczają mi te jajniki i plecy.
 
Czy każda z wrześniowych mamy jest tak zajęta świetami, ze ani myśli tu do nas dołączyć?😀

@Otylia. jak się masz? Czy już powitały Cię poranne mdłości czy może masz spokój (tego życzę oczywiście)? Na kiedy pierwsze USG?:)
Mam spokój bo nie mam kiedy myśleć 😝
Chodzę na popołudniową drzemkę z małą tylko i ciężko mi się rano obudzić.
Właśnie napisałam do mojej ginekolog smsa z prośba o wizytę za dwa tygodnie. Biedna się pewnie za głowę złapała 😝
 
Ja mam 14 stycznia, chociaż bardzo kusiło mnie żeby przełożyć na następny tydzień, ale nie było terminów🙄 może to dobrze, liczę ze coś już zobaczę. I naprawdę nie mogę się doczekać🤰
 
reklama
Ja mam 14 stycznia, chociaż bardzo kusiło mnie żeby przełożyć na następny tydzień, ale nie było terminów🙄 może to dobrze, liczę ze coś już zobaczę. I naprawdę nie mogę się doczekać🤰
Ja właśnie chciałam później żeby coś zobaczyć 😝
Przy małej byłam na dwóch betach i jakoś w 7 tygodniu na pierwszym usg.
A teraz mam wizytę 8+0
 
Do góry