reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Dziewczyny wszędzie czytam, ze wysoki progesteron to może być ciąża bliźniacza. Tylko nigdzie nie jest napisane ile to jest wysoki 😂 wiecie może? Mamy jakieś bliźniaki wśród starszego rodzeństwa?

Dziś 30dc i beta na poziomie 1089 :) wiec rośnie książkowo.
Kto już u Was wie o ciąży, kiedy decydujecie się powiedzieć rodzinie, najbliższym, przyjaciołom ?:)
 
reklama
Ja i moje ⏸️ beta z 28dc wyniosła 69, co mnie troche martwi, bo z poprzednim dzieckiem w 27dc miałam juz prawie 200
Czy to możliwe, że owulacje była przesunięta i dlatego taka rozbieżność?
Jutro lecę na betę sprawdzić przyrost
 

Załączniki

  • 74BFDCF9-B0EE-46CB-A9EE-5D20CC6CDC4E.jpeg
    74BFDCF9-B0EE-46CB-A9EE-5D20CC6CDC4E.jpeg
    587,4 KB · Wyświetleń: 133
Ja i moje ⏸️ beta z 28dc wyniosła 69, co mnie troche martwi, bo z poprzednim dzieckiem w 27dc miałam juz prawie 200
Czy to możliwe, że owulacje była przesunięta i dlatego taka rozbieżność?
Jutro lecę na betę sprawdzić przyrost
Podobno przy dziewczynce jest wyższa beta? Co wtedy miałaś? 😀
 
Dziewczyny wszędzie czytam, ze wysoki progesteron to może być ciąża bliźniacza. Tylko nigdzie nie jest napisane ile to jest wysoki 😂 wiecie może? Mamy jakieś bliźniaki wśród starszego rodzeństwa?

Dziś 30dc i beta na poziomie 1089 :) wiec rośnie książkowo.
Kto już u Was wie o ciąży, kiedy decydujecie się powiedzieć rodzinie, najbliższym, przyjaciołom ?:)
nie wiem jak to jest z tym progesteronem, ale coś pamietam z pierwszej ciąży ze może być rożny wynik w zależności od pory dnia, wiem, ze beta przy bliźniakach bardzo wysoka😀

U mnie wie tylko mąż i 2 przyjaciółki. Rodzicom chcemy powiedzieć na dzień babci/dziadka❤️ ale nie wiem czy dotrzymamy tyle😅 a Wy?
 
Dziewczyny wszędzie czytam, ze wysoki progesteron to może być ciąża bliźniacza. Tylko nigdzie nie jest napisane ile to jest wysoki 😂 wiecie może? Mamy jakieś bliźniaki wśród starszego rodzeństwa?

Dziś 30dc i beta na poziomie 1089 :) wiec rośnie książkowo.
Kto już u Was wie o ciąży, kiedy decydujecie się powiedzieć rodzinie, najbliższym, przyjaciołom ?:)
nie wiem jak jest z progesteronem, ale u mnie teraz w 34dc beta była 2500 😊
U mnie wie mąż, moja mama i jej partner. Aaa i przyjaciele, z którymi jedziemy w góry 😊
 
nie wiem jak to jest z tym progesteronem, ale coś pamietam z pierwszej ciąży ze może być rożny wynik w zależności od pory dnia, wiem, ze beta przy bliźniakach bardzo wysoka😀

U mnie wie tylko mąż i 2 przyjaciółki. Rodzicom chcemy powiedzieć na dzień babci/dziadka❤️ ale nie wiem czy dotrzymamy tyle😅 a Wy?
U nas podobnie ale to na urodziny męża myślałam, a w sumie ma urodziny w dzien babci 😂 to się pokryje. Szykujecie jakieś prezenciki specjalnie związane z ciąża?
 
U nas podobnie ale to na urodziny męża myślałam, a w sumie ma urodziny w dzien babci 😂 to się pokryje. Szykujecie jakieś prezenciki specjalnie związane z ciąża?
no ja i tak będę coś dawała od córki na dzień babci/dziadka to dorzucę do tego jakieś malutkie buciki/skarpetki😀 a Ty?
 
reklama
Hej, ciesze się po cichutku razem z Wami ;)) to moje pierwsze || kreseczki w życiu, czekałam na nie 8 lat :)) blada wyszła 25.12 wiec polecialam na krew 27.12 beta 100,50, 29.12 beta 189,1 ;))) dziś oczywiście tez byłam i czekam na wyniki... Obstawiona lekami i zastrzykami przez moja ginekolog ;)
Jestem prze szczęśliwa oby tak dalej...
U mnie z wyliczeń om 5 wrzesień 2023.
Życzę Wam i sobie w Nowym Roku pięknego zdrowego bobaska! ;))
 
Do góry