reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

@angeliskax @Otylia. Jak fajnie, że jest ktoś z Łodzi (i okolic) ☺️ polecacie poród w CZMP? Ja myślałam właśnie o Matce Polce albo Salve. Póki co prowadzę ciąże u Dr Pogody, ale zastanawiam się nad zmianą do Dr Kaczmarka ☺️
Salve to chyba tylko proste porody i nie zawsze jest miejsce.
Jak Cię dopadnie poród i nie będzie miejsca to więcej stresu niż to warte 🙈
Matkę Polkę polecam, ale poza Izbą przyjęć 🫣
Tam chyba trzeba być wredna suka tylko i można dostać prace 🤣
Poza tym na gorze inny świat, położne fajne, wszystko po remoncie normalnie jak w Chirurgach 🙈
Jak rodziłam to na nowej sali już do CC a blok porodowy był jeszcze nie oddany ale widziałam już filmiki po oddaniu do użytku to wyglada to świetnie.
 
reklama
Witam wszystkich w ta piekna srode , u mnie wreszcie wyszlo sloneczko to az milo popatrzec . Jak tam sie czujecie ? Kto dzis na wizyte ?
 
Witam wszystkich w ta piekna srode , u mnie wreszcie wyszlo sloneczko to az milo popatrzec . Jak tam sie czujecie ? Kto dzis na wizyte ?
Ja dziś lepiej, nie mam takich mdłości jak ostatnio - mam nadzieje, że to nie wróży nic złego 😅 miałam okropne sny o poronieniu przez całą noc 🙄 oby sny były przeciwieństwem rzeczywistości ☺️
 
Ja dziś lepiej, nie mam takich mdłości jak ostatnio - mam nadzieje, że to nie wróży nic złego 😅 miałam okropne sny o poronieniu przez całą noc 🙄 oby sny były przeciwieństwem rzeczywistości ☺️
Czasami nasze hormony musza nam dac odpoczac :-D to dobrze ze lepiej sie czujesz . A co do snow , teraz wszystkie duzo myslimy stad pewnie takie okropne scenariusze . Jak kazda juz uslyszy serduszko to mysle ze wtedy dopiero tak naprawde rozluzni sie atmosfera
 
Tez tak myśle ☺️ a wszystkie jesteśmy tego coraz bliżej ☺️ choć dla mnie przełomowy będzie 8 tydzień, bo poprzednio wtedy się zatrzymało 😞

Czy miałyście taką sytuację, że ktoś wam powiedział, że widać po was ciąże? Moja koleżanka z pracy mówi, że po twarzy widać (choć podobno mniej niż w poprzedniej) i dzisiaj kolega tez zapytał się czy coś zmieniłam, bo jakąś inną mam twarz (on nie wie)🧐 teraz to jestem pewna, że moja mama i babcia już wiedzą, bo ostatnio nieustannie mi się przyglądają 🙄😅
 
Tez tak myśle ☺️ a wszystkie jesteśmy tego coraz bliżej ☺️ choć dla mnie przełomowy będzie 8 tydzień, bo poprzednio wtedy się zatrzymało 😞

Czy miałyście taką sytuację, że ktoś wam powiedział, że widać po was ciąże? Moja koleżanka z pracy mówi, że po twarzy widać (choć podobno mniej niż w poprzedniej) i dzisiaj kolega tez zapytał się czy coś zmieniłam, bo jakąś inną mam twarz (on nie wie)🧐 teraz to jestem pewna, że moja mama i babcia już wiedzą, bo ostatnio nieustannie mi się przyglądają 🙄😅
Przykro mi z powodu poprzedniej straty :( Trzymam kciuki zeby tym razem bylo wszystko ok . A co do twarzy I zmian . Podobno cera sie w ciazy zmienia na bardziej rozowa . Nie wiem czy u kazdego ale cos w tym jest .
 
reklama
@angeliskax @Otylia. Jak fajnie, że jest ktoś z Łodzi (i okolic) ☺️ polecacie poród w CZMP? Ja myślałam właśnie o Matce Polce albo Salve. Póki co prowadzę ciąże u Dr Pogody, ale zastanawiam się nad zmianą do Dr Kaczmarka ☺️
ooo! Dr pogoda? Jaki on jest? Ja właśnie chce do niego się udać na wizytę. Powiedz mi jak się mam tam zapisać. Normalnie dzwonie do iczmp? Chyba że prywatnie prowadzisz.
A co do porodu iczmp to ja polecam ;) tyle się naczytałam złych opinii że szok a jak tam trafiłam byłam bardzo zaskoczona. Drugi szpital jaki bym brała pod uwagę to Rydygiera. A salve też brałam pod uwagę ale tam jest taka zasada że jeśli rodzisz cc to owszem znajdzie się miejsce dla Ciebie ale jeśli spontaniczna akcja wydarzy się po drodze to wysyłają Cię do innego szpitala.
 
Do góry