reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2023

Dziewczyny wszędzie czytam, ze wysoki progesteron to może być ciąża bliźniacza. Tylko nigdzie nie jest napisane ile to jest wysoki 😂 wiecie może? Mamy jakieś bliźniaki wśród starszego rodzeństwa?

Dziś 30dc i beta na poziomie 1089 :) wiec rośnie książkowo.
Kto już u Was wie o ciąży, kiedy decydujecie się powiedzieć rodzinie, najbliższym, przyjaciołom ?:)
 
reklama
Ja i moje ⏸️ beta z 28dc wyniosła 69, co mnie troche martwi, bo z poprzednim dzieckiem w 27dc miałam juz prawie 200
Czy to możliwe, że owulacje była przesunięta i dlatego taka rozbieżność?
Jutro lecę na betę sprawdzić przyrost
 

Załączniki

  • 74BFDCF9-B0EE-46CB-A9EE-5D20CC6CDC4E.jpeg
    74BFDCF9-B0EE-46CB-A9EE-5D20CC6CDC4E.jpeg
    587,4 KB · Wyświetleń: 135
Ja i moje ⏸️ beta z 28dc wyniosła 69, co mnie troche martwi, bo z poprzednim dzieckiem w 27dc miałam juz prawie 200
Czy to możliwe, że owulacje była przesunięta i dlatego taka rozbieżność?
Jutro lecę na betę sprawdzić przyrost
Podobno przy dziewczynce jest wyższa beta? Co wtedy miałaś? 😀
 
Dziewczyny wszędzie czytam, ze wysoki progesteron to może być ciąża bliźniacza. Tylko nigdzie nie jest napisane ile to jest wysoki 😂 wiecie może? Mamy jakieś bliźniaki wśród starszego rodzeństwa?

Dziś 30dc i beta na poziomie 1089 :) wiec rośnie książkowo.
Kto już u Was wie o ciąży, kiedy decydujecie się powiedzieć rodzinie, najbliższym, przyjaciołom ?:)
nie wiem jak to jest z tym progesteronem, ale coś pamietam z pierwszej ciąży ze może być rożny wynik w zależności od pory dnia, wiem, ze beta przy bliźniakach bardzo wysoka😀

U mnie wie tylko mąż i 2 przyjaciółki. Rodzicom chcemy powiedzieć na dzień babci/dziadka❤️ ale nie wiem czy dotrzymamy tyle😅 a Wy?
 
Dziewczyny wszędzie czytam, ze wysoki progesteron to może być ciąża bliźniacza. Tylko nigdzie nie jest napisane ile to jest wysoki 😂 wiecie może? Mamy jakieś bliźniaki wśród starszego rodzeństwa?

Dziś 30dc i beta na poziomie 1089 :) wiec rośnie książkowo.
Kto już u Was wie o ciąży, kiedy decydujecie się powiedzieć rodzinie, najbliższym, przyjaciołom ?:)
nie wiem jak jest z progesteronem, ale u mnie teraz w 34dc beta była 2500 😊
U mnie wie mąż, moja mama i jej partner. Aaa i przyjaciele, z którymi jedziemy w góry 😊
 
nie wiem jak to jest z tym progesteronem, ale coś pamietam z pierwszej ciąży ze może być rożny wynik w zależności od pory dnia, wiem, ze beta przy bliźniakach bardzo wysoka😀

U mnie wie tylko mąż i 2 przyjaciółki. Rodzicom chcemy powiedzieć na dzień babci/dziadka❤️ ale nie wiem czy dotrzymamy tyle😅 a Wy?
U nas podobnie ale to na urodziny męża myślałam, a w sumie ma urodziny w dzien babci 😂 to się pokryje. Szykujecie jakieś prezenciki specjalnie związane z ciąża?
 
U nas podobnie ale to na urodziny męża myślałam, a w sumie ma urodziny w dzien babci 😂 to się pokryje. Szykujecie jakieś prezenciki specjalnie związane z ciąża?
no ja i tak będę coś dawała od córki na dzień babci/dziadka to dorzucę do tego jakieś malutkie buciki/skarpetki😀 a Ty?
 
reklama
Hej, ciesze się po cichutku razem z Wami ;)) to moje pierwsze || kreseczki w życiu, czekałam na nie 8 lat :)) blada wyszła 25.12 wiec polecialam na krew 27.12 beta 100,50, 29.12 beta 189,1 ;))) dziś oczywiście tez byłam i czekam na wyniki... Obstawiona lekami i zastrzykami przez moja ginekolog ;)
Jestem prze szczęśliwa oby tak dalej...
U mnie z wyliczeń om 5 wrzesień 2023.
Życzę Wam i sobie w Nowym Roku pięknego zdrowego bobaska! ;))
 
Do góry