reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny mam skończone 19 tyg i od kilku dni czułam lekkie puknięcia. Zdarzało się, że cały dzień nic, a że przy 2 latce to w sumie nie mam czasu leżeć i czekać to jeszcze nie zwracałam na to większej uwagi. Wczoraj wieczorem leżeliśmy z córką i mężem na bajce i coś poczułam to mówię staremu żeby położył rękę, ale się nie nastawiał, bo moze poczekać jeszcze nawet kilka tyg, a tu po chwili puk ☺️ Tylko raz, ale ogarnął, ze to to. Mina bezcenna❤️
 
Dziewczyny mam skończone 19 tyg i od kilku dni czułam lekkie puknięcia. Zdarzało się, że cały dzień nic, a że przy 2 latce to w sumie nie mam czasu leżeć i czekać to jeszcze nie zwracałam na to większej uwagi. Wczoraj wieczorem leżeliśmy z córką i mężem na bajce i coś poczułam to mówię staremu żeby położył rękę, ale się nie nastawiał, bo moze poczekać jeszcze nawet kilka tyg, a tu po chwili puk ☺️ Tylko raz, ale ogarnął, ze to to. Mina bezcenna❤️
Taaak, wyobrażam sobie jego minę, bo mój pewnie miał podobną. 😂 U mnie w 19tc jeszcze nie kumałam co jest co, ale w 20 jak zaczął ,to już teraz takie pukanie, że czasem widać jak podskakuje.
 
Hej dziewczyny, jak się macie? Wczoraj byłam u lekarza widziałam jak bąbelek się kręci otwiera buzię, niesamowite uczucie😚 teraz pytanie ile ważą wadze skarby w 20 tygodniu ciąży?
 
reklama
Do góry