reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

No właśnie 114, 110, 104... na czczo.


Super wieści! Cieszę się, że wszystko dobrze :)
No to wysoki jak na ciąże. Chociaż glukometr też może trochę zakłamywać Ja jak zobaczyłam wyniki to od razu umówiłam się na teleporade do pierwszego lekarza gdzie był termin i dostałam skierowanie na krzywa, pozniej do diabetologa i z tym juz poszłam na kontrole do mojej lekarki. Mozesz sobie jeszcze porownac z wynikiem z labo na czczo, u mnie w luxmedzie to 9 zl placilam za sama glukoza jak chcialam porownac.
 
reklama
Niestety takie zycie puste jajo plodowe. Ale pocieszajace jest to ze takie puste jajo trafia sie kobiecie tylko raz w zyciu :( tylko dlaczego akurat mi ;( .
Może nie będzie to pocieszające ale żałuję, że nie miałam takiej wiedzy..
O tym, że "raz w życiu" też słyszałam po pierwszym pustym jaju, więc nie robiłam diagnostyki, a później było drugie puste jajo...
Jak masz fajnego ginekologa przegadaj z nim możliwość diagnostyki, ja z perspektywy czasu żałuję, że uwierzyłam, że to się zdarza tylko raz.
Po drugim razie ginekolog dał mi zielone światło już w 2 cyklu starań ale do tego czasu zrobiłam już wszystkie możliwe badania
 
Może nie będzie to pocieszające ale żałuję, że nie miałam takiej wiedzy..
O tym, że "raz w życiu" też słyszałam po pierwszym pustym jaju, więc nie robiłam diagnostyki, a później było drugie puste jajo...
Jak masz fajnego ginekologa przegadaj z nim możliwość diagnostyki, ja z perspektywy czasu żałuję, że uwierzyłam, że to się zdarza tylko raz.
Po drugim razie ginekolog dał mi zielone światło już w 2 cyklu starań ale do tego czasu zrobiłam już wszystkie możliwe badania
Ja nie dokonca wierze lekarza wiec odrazu jak dostane tylko pierwsza miesiaczke zaczynam sie badac.
 
Czuje sie kiepsko objawy ciazy nadal sa. Zalecenia hmm czekac az przestane krwawic odczwkac 3 cykle i starac sie dalej.
Bardzo mi przykro :(
Wiem, że to marne pocieszenie, ale ja tez jestem po lyzeczkowaniu (na końcu sierpnia) i dokładnie w 3 cyklu po zaszłam :)

Hej dziewczyny ! Jak Wasze samopoczucie ? Też Was tak mdli ? 😨😨😨😨
Moje mdłości nie dają mi funkcjonować… do tego mam zaparcia (ogólnie mam problem z jelitami) wiec brzuch mi pęka 😢
 
Część badań trzeba zrobić od razu, poczytaj sobie stronę poronilam . pl, ja z tej strony zrobiłam wszystkie możliwe badania
 
reklama
Do góry