reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny a takie pytanie, współżyjecie? Mój chłop się boi i czekamy do wizyty w poniedziałek 😂😂🤷‍♀️😁
My w sumie 2 razy od kiedy się dowiedzieliśmy, że w ciazy jestem, ale tak raczej delikatnie i nie zbyt gleboko, bo ja sie zdecydowanie boje i jakas troche blokadę mam, ze orgazm wywoła jakies niepożądane skurcze 🙈 na nastepnym usg zapytam dokladnie położnej czy widzi jakies przeciwskazania 😊
 
Hej dziewczyny!
Wychodzi na to, że jestem w ciąży! ☺️
Udało się za pierwszym razem i jestem jeszcze w szoku, dlatego chciałabym jako świeżak zapytać o kilka rzeczy: 1. Czy i jakie suplementy stosujecie 2. Ból piersi - mi minął, od dwóch dni już mnie nie bolą i martwię się, że nie bolą, czy macie jakieś doświadczenie? 3. Jak się czujecie? W OGOLE NIE CZUJE, że jestem w ciąży. Nic mi się nie dzieje 😅
Pozdrawiam Was!
 
Dziewczyny wczoraj mnie z lewej strony kul „chyba” jajnik tak z 3 sekundy i dosłownie tak z 4 razy w ciągu dnia . Dziś zaś dość mocniej mnie zabolał ale tez przez chwile 5 sekund . A teraz czuje cały czas jakby oba bolą ale nie jest to taki ból mocny.. czy to normalne ? Trochę się boje..
Ja też czuję kłucie, szczególnie w lewym (chyba z niego była owulacja) ale prawy też się odzywa. Myślę, że tak może być na początku ciąży. Pamiętam, że w poprzedniej też tak miałam
 
Atramentowa i jak po lekarzu? Ja nie gadam bety. Tu gdzie mieszkam, nie jest to w zwyczaju. Po co to się w sumie robi?
 
Hej, czy Wam też ta luteina tak brudzi bieliznę? Czy ja ją za płytko zakładam🤔
Ja mam cyclogest 3x dziennie - noszę podpaskę
Dziewczyny a takie pytanie, współżyjecie? Mój chłop się boi i czekamy do wizyty w poniedziałek 😂😂🤷‍♀️😁
Tak
A czy zanim Wam Wasz lekarz dał luteinę i czy duphaston ( chyba tak to się pisze 😂)to robił Wam usg i zlecił Wam jakies dodatkowe badania ?
Ja ze względu na transfer mrozaka miałam od początku. A po wynikach (progesteron - 13 w 4t4d) mi zwiększył.
 
reklama
Do góry