reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Ja właśnie pierwszy raz ją „aplikowałam”. Wy sobie ją aplikujecie tym dołączonym aplikatorem czy normalnie palcami ? Bo zrobiłam tym aplikatorem i mam wrażenie , że sobie tam podrażniłam
Ja aplikatorm I teraz zwiększona dawka do 3x1tab no na ostatnim usg lekarz znalazł małego krwiaka I zwiększył dawkę I kazał leżeć. Mi bielizny jakos bardzo nie budzi raz na dwa dni tylko coś więcej a Tak mam prawie sucho...hm może to dziwne bo wszystkie z was maja inaczej 🤷‍♀️🤔
 
Dziewczyny wczoraj mnie z lewej strony kul „chyba” jajnik tak z 3 sekundy i dosłownie tak z 4 razy w ciągu dnia . Dziś zaś dość mocniej mnie zabolał ale tez przez chwile 5 sekund . A teraz czuje cały czas jakby oba bolą ale nie jest to taki ból mocny.. czy to normalne ? Trochę się boje..

Mnie też się to zdarza, myślę że to normalne na tym etapie.
 
A czy zanim Wam Wasz lekarz dał luteinę i czy duphaston ( chyba tak to się pisze 😂)to robił Wam usg i zlecił Wam jakies dodatkowe badania ?
Mi już na pierwszej wizycie robił usg 4+4 zrobił bardzo dokładny wywiad zapisywał wszystko, ja po dwóch pronieniach w oba w 9tyg ale niestety ja nie robiłam badań jaka mogła być przyczyna, serce przestawało bić. I z tego powodu lekarz obstawił mnie lekami Duphaston 3x1 luteina 3x1 clexana I acard.
 
Ktoś już się zapisał na badania prenatalne? Robicie w okolicy 12 tyg? U mnie dwa razy na pierwszych prenatalnych trafnie określili płeć 😆 Ciekawe co tym razem wyjdzie. Mam chlopca i dziewczynkę więc obojętne mi co będzie trzecie ale ciekawa jestem. Już bym ciuszki segregowala 😆 Wielu ciuszkow się pozbyłam już a jeszcze bym je wykorzystała 😁
My mamy prenatalne 23.02 ale nie wiem czy nie zostawić sobie informacji o płci na czas porodu, też mamy chłopca i dziewczynkę więc jest nam wszystko jedno 😀
 
reklama
Dziewczyny wczoraj mnie z lewej strony kul „chyba” jajnik tak z 3 sekundy i dosłownie tak z 4 razy w ciągu dnia . Dziś zaś dość mocniej mnie zabolał ale tez przez chwile 5 sekund . A teraz czuje cały czas jakby oba bolą ale nie jest to taki ból mocny.. czy to normalne ? Trochę się boje..
mnie tak caly czas bola, położna po tym jak potwierdziła, że zarodek jest w macicy, powiedziala, że to spowodowane hormonami i rozciąganiem się macicy. Ja mam do tego teraz lekkie bole w pachwinach i podbrzuszu i powiedziała, zeby sie tym w ogóle nie martwic 😊
 
Do góry