reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Ja właśnie ciagle się obawiam biochemicznej.. naczytałam się o tym i może lepiej bym zrobiła jakbym w ogóle nie czytała . Do tego wizytę mam dopiero za równe 2 tyg i do tego czasu zwariuje . Zrobiłam tylko jedną betę, bo mona gin powiedziała , że nie ma co robić drugiej …
A ile Beta Ci wyszła?
Jeżeli masz jeszcze 2 tygodnie i czujesz ze nie wytrzymasz to pójdź na betę i sprawdź przyrost po 48h. Sprawdzisz czy przyrost jest ok☺️ To da Ci mniej więcej pogląd co i jak. Zazwyczaj przy biochemach nie będzie prawidłowego przyrostu bety ☺️
 
reklama
A ile Beta Ci wyszła?
Jeżeli masz jeszcze 2 tygodnie i czujesz ze nie wytrzymasz to pójdź na betę i sprawdź przyrost po 48h. Sprawdzisz czy przyrost jest ok☺️ To da Ci mniej więcej pogląd co i jak. Zazwyczaj przy biochemach nie będzie prawidłowego przyrostu bety ☺️
Beta wyszła mi 156 . Jestem 3 dni po terminie @ a betę robiłam w dniu w którym miałam dostać @
 
Beta wyszła mi 156 . Jestem 3 dni po terminie @ a betę robiłam w dniu w którym miałam dostać @
Beta w normie ale sama wartość bety mówi na tym poziomie tylko ze jesteś w ciąży. Przyrost jest w sumie ważniejszy ☺️ Więc jeżeli mocno się stresujesz czy wszystko jest ok to ja bym rozważyła pójście na betę zbadać przyrosty po 48h ☺️
 
reklama
Beta w normie ale sama wartość bety mówi na tym poziomie tylko ze jesteś w ciąży. Przyrost jest w sumie ważniejszy ☺️ Więc jeżeli mocno się stresujesz czy wszystko jest ok to ja bym rozważyła pójście na betę zbadać przyrosty po 48h ☺️
Właśnie dzisiaj mija 48 h i już nie zdążę . Ale myślę, że jak jutro z rana zrobię to tez będzie ok .
 
Do góry