reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny! To ja od spadku bety, jestem po wizycie ;) już wiem dlaczego lekarz ma opinie 5, cudowny człowiek. A więc mówi że niepotrzebnie robiłam powtórke bety bo na tak wczesnym okresie może raz spadac raz rosnąć, pęcherzyk jest, ok. 4-5 tygodni, narazie za mało żeby coś ocenić, mam przyjść za tydzień zobaczyć czy urosnął , mam być dobrej myśli ;)Progesteron mam wysoki więc lekarz mówi że powinno być dobrze, ale się okaże :)Zobacz załącznik 1356794

Dobre wieści, wspaniale!
Choć pierwszy raz spotykam się z informacją że beta raz rośnie raz spada, zwykle jak spada to oznaka poronienia (ja np tak miałam ) 🤔 ale wiadomo, lekarze wiedzą lepiej ☺️ bądź dobrej myśli ☺️👍
 
Hej dziewczyny! To ja od spadku bety, jestem po wizycie ;) już wiem dlaczego lekarz ma opinie 5, cudowny człowiek. A więc mówi że niepotrzebnie robiłam powtórke bety bo na tak wczesnym okresie może raz spadac raz rosnąć, pęcherzyk jest, ok. 4-5 tygodni, narazie za mało żeby coś ocenić, mam przyjść za tydzień zobaczyć czy urosnął , mam być dobrej myśli ;)Progesteron mam wysoki więc lekarz mówi że powinno być dobrze, ale się okaże :)Zobacz załącznik 1356794
piękny pecherzyk 😍
 
Hashimoto, tsh 4,6, 40 lat na karku i mięśniak w macicy…
Oczywiście bierzesz leki? Ja też mam mięśniaka ale on nie zagraża dziecku.. Tak mówi lekarz. Badałam tarczycę niby anty tpo podwyższone ale usg czysto więc jutro pokaże mojej ginu i zivaczymy czy da mi leki... Tsh miałam 2.02.w wiek 36 na karku też już nie najmłodsza... Będzie dobrze 🍀
 
Dziewczyny a czy wy macie też takie mdłości? Co prawda nie wymiotuję, ale mdłości mi baardzo dokuczają :/
Mam… i to tak mdli, że czuję się jak potłuczona, a funkcjonować muszę jakoś. Najgorzej jest do południa, a potem jak wrócę z pracy po 17. W nocy jest Ok.

Dziewczyny ja jutro wizyta o 12:20 idziemy z mężem. Pierwszy raz w życiu taka sytuacja, już mam stresa. Mam nadzieję, że tez będę mogła sie pochwalić takimi pięknymi zdjęciami jak wy 🥰
 
reklama
Mam… i to tak mdli, że czuję się jak potłuczona, a funkcjonować muszę jakoś. Najgorzej jest do południa, a potem jak wrócę z pracy po 17. W nocy jest Ok.

Dziewczyny ja jutro wizyta o 12:20 idziemy z mężem. Pierwszy raz w życiu taka sytuacja, już mam stresa. Mam nadzieję, że tez będę mogła sie pochwalić takimi pięknymi zdjęciami jak wy 🥰
powodzenia jutro! 😘
 
Do góry