reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Będę trzymać kciuki ! ✊😁 kurde mnie coś zaczyna gardło bolec i rozkładać wiec najadłam się czosnku i mało co nie zwróciłam…. Ale tez coś apetytu nie mam , teraz mąż zaczął smażyć boczek… wali na cały dom czosnkiem i boczkiem ! Już nie wiem gdzie mam się schować 😭
Ja aby przeżyć ten stres wyjechałem do hotelu żeby nie myśleć o usg i czy faktycznie nie będzie zarodka czy jednak się pokaże i jednak był to błąd bo wszystko jest tutaj smażone ratują mnie tic tac żeby czuć miętę bo nawet guma miętowa nie jest nagle miętowa !!🙈
 
reklama
Będę trzymać kciuki ! ✊😁 kurde mnie coś zaczyna gardło bolec i rozkładać wiec najadłam się czosnku i mało co nie zwróciłam…. Ale tez coś apetytu nie mam , teraz mąż zaczął smażyć boczek… wali na cały dom czosnkiem i boczkiem ! Już nie wiem gdzie mam się schować
Ja właśnie mam strasznie wyczulony węch na czosnek , nawet od ludzi w pracy czuje czosnek 😂😂
 
Dziękujemy, mam nadzieję że zaś tydzień już będzie widoczne serddduszko, albo coś wiadomo więcej, wam wszystkim też życzę dużo zdrowia i żeby się wszystko udało ;) my z mężem totalnie się nie nastawiamy, będzie dziecko to będzie, a jak nie to płakać nie będziemy, jesteśmy młodzi i dużo wspólnych lat przed nami, także zobaczymy jak to będzie :p
 
Byłam i nie widać nic... wczesna ciąża potwierdzona ale trudno było nawet określić jej wiek bo chyba za bardzo się pośpieszyłam z wizytą... mam zgłosić się ponownie na USG za 7 do 10 dni także potrzeba mi jeszcze dużo cierpliwości:)
A który to u Ciebie tydzień? :)
U mnie wczoraj na wizycie też potwierdzona, ale za tydzień mam przyjść, żeby dało się cokolwiek zmierzyć. Tak to jest jak chcemy już szybko się dowiedzieć czy wszystko jest ok.
Dziewczyny a czy wy macie też takie mdłości? Co prawda nie wymiotuję, ale mdłości mi baardzo dokuczają :/
U mnie jeszcze żadnych mdłości i wymiotów (5+6).
 
Dziękujemy, mam nadzieję że zaś tydzień już będzie widoczne serddduszko, albo coś wiadomo więcej, wam wszystkim też życzę dużo zdrowia i żeby się wszystko udało ;) my z mężem totalnie się nie nastawiamy, będzie dziecko to będzie, a jak nie to płakać nie będziemy, jesteśmy młodzi i dużo wspólnych lat przed nami, także zobaczymy jak to będzie :p
Kochana wszyscy mi mówią ze to dzieciaczek wybiera sobie swój odpowiedni czas ;) ale super ze takie nastawienie !!
 
Będę trzymać kciuki ! ✊😁 kurde mnie coś zaczyna gardło bolec i rozkładać wiec najadłam się czosnku i mało co nie zwróciłam…. Ale tez coś apetytu nie mam , teraz mąż zaczął smażyć boczek… wali na cały dom czosnkiem i boczkiem ! Już nie wiem gdzie mam się schować 😭
U mnie z gardłem ciut lepiej ale za to katar mam.
 
reklama
Do góry