reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Ja za 2 tygodnie mam wizytę i chyba zwariuję do tego czasu 😂 a mój mąż przy mnie 😃
Ja dopiero za 3 tygodnie ! I już przebieram nogami 🤪 . W poprzedniej ciazy poszłam 6+1 i było już ❤️ A teraz stwierdziłam , ze w razie co to pójdę już w tym 7 tc . W ogóle z objawow to mam od samego początku duża ilość sluzu , delikatny ból piersi tylko przy dotyku i w sumie póki co tyle 😎
 
reklama
Ja dopiero za 3 tygodnie ! I już przebieram nogami 🤪 . W poprzedniej ciazy poszłam 6+1 i było już ❤️ A teraz stwierdziłam , ze w razie co to pójdę już w tym 7 tc . W ogóle z objawow to mam od samego początku duża ilość sluzu , delikatny ból piersi tylko przy dotyku i w sumie póki co tyle 😎
Ja właśnie mam tak, że jak jestem w domu i się ruszam to śluzu mam mniej albo wcale . A jak jestem w pracy i cały dzień siedzę to mam taki żółtawy śluz. W nocy mam takie lekkie skurcze i ból brzucha , a rano jak wstaje to mi mega niedobrze .
 
reklama
Do góry