reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Hej! Jestem po wizycie! Słyszałam serce…. Kocham…. Ciąża dość zagrożona niestety, lekarz mówił, że będziemy się cieszyć w 20 tygodniu…. Potrzeba duuużo cierpliwości… termin 04.09, można wpisać na listę 😉
To musi być cudowne uczucie usłyszeć serduszko ♥️ Trzymamy kciuki oby wszystko było w porządku 😊
 
Dlatego ja Zbadałam 5.01 i 7.01 i teraz tylko czekam na usg... I tak stresuje się nieziemsko a wizyta już jutro wieczorkiem
Trzymam kciuki za wizytę!

@Estuś tak! Idę też, 2.02 :-D będzie to 6+4 wg mnie wiec już powinno być serduszko. Póki co wszystkie objawy ciążowe mnie dopadły łącznie ze zgagą 🙊 A to znaczy że będzie już do końca ciąży ze mną. Plus taki ze dzieci z czuprynami mi się rodzą w nagrodę 😄
 
Trzymam kciuki za wizytę!

@Estuś tak! Idę też, 2.02 :-D będzie to 6+4 wg mnie wiec już powinno być serduszko. Póki co wszystkie objawy ciążowe mnie dopadły łącznie ze zgagą 🙊 A to znaczy że będzie już do końca ciąży ze mną. Plus taki ze dzieci z czuprynami mi się rodzą w nagrodę 😄
Haha Będziemy przebierać nogami razem 😂 byle do 2.02 😂. No serduszko już powinno wtedy być :) . Ja narazie nie narzekam na objawy , bo ich praktycznie nie mam 😂
 
Ja dziś byłam na wizycie (wczoraj miałam tylko USG, tak to wygląda w Medicover😜) pani dr dała mi badania do zrobienia, w tym moje ulubione: test glukozy 😔 ale dostałam też na progesteron ze względu na poprzednie biochemiczne i ogólnie jak powiedziałam że mam duuuze mdłości to pani dr się ucieszyła bo to dobry znak 😁 w piątek robię badania, zobaczymy jak to ten przeklęty cukier wyjdzie 🤨
 
Jeśli było to robione w tym samym laboratorium to niestety raczej oznacza nadchodzące poronienie.
Jeśli w innym, jest szansa że jest ok bo mają inną wartości, inny sprzęt.
Hej dziewczyny! To ja od spadku bety, jestem po wizycie ;) już wiem dlaczego lekarz ma opinie 5, cudowny człowiek. A więc mówi że niepotrzebnie robiłam powtórke bety bo na tak wczesnym okresie może raz spadac raz rosnąć, pęcherzyk jest, ok. 4-5 tygodni, narazie za mało żeby coś ocenić, mam przyjść za tydzień zobaczyć czy urosnął , mam być dobrej myśli ;)Progesteron mam wysoki więc lekarz mówi że powinno być dobrze, ale się okaże :)
IMG_20220112_172410.jpg
 
Hej dziewczyny! To ja od spadku bety, jestem po wizycie ;) już wiem dlaczego lekarz ma opinie 5, cudowny człowiek. A więc mówi że niepotrzebnie robiłam powtórke bety bo na tak wczesnym okresie może raz spadac raz rosnąć, pęcherzyk jest, ok. 4-5 tygodni, narazie za mało żeby coś ocenić, mam przyjść za tydzień zobaczyć czy urosnął , mam być dobrej myśli ;)Zobacz załącznik 1356794
Cudowne wieści... Będzie dobrze
 
Ja dziś byłam na wizycie (wczoraj miałam tylko USG, tak to wygląda w Medicover😜) pani dr dała mi badania do zrobienia, w tym moje ulubione: test glukozy 😔 ale dostałam też na progesteron ze względu na poprzednie biochemiczne i ogólnie jak powiedziałam że mam duuuze mdłości to pani dr się ucieszyła bo to dobry znak 😁 w piątek robię badania, zobaczymy jak to ten przeklęty cukier wyjdzie 🤨
Masz do picia glukoze juz?
Miałaś cukrzyce w poprzedniej ciązy?
Hej dziewczyny! To ja od spadku bety, jestem po wizycie ;) już wiem dlaczego lekarz ma opinie 5, cudowny człowiek. A więc mówi że niepotrzebnie robiłam powtórke bety bo na tak wczesnym okresie może raz spadac raz rosnąć, pęcherzyk jest, ok. 4-5 tygodni, narazie za mało żeby coś ocenić, mam przyjść za tydzień zobaczyć czy urosnął , mam być dobrej myśli ;)Progesteron mam wysoki więc lekarz mówi że powinno być dobrze, ale się okaże :)Zobacz załącznik 1356794
Cudowne wieści!!!
 
reklama
P
Hej dziewczyny! To ja od spadku bety, jestem po wizycie ;) już wiem dlaczego lekarz ma opinie 5, cudowny człowiek. A więc mówi że niepotrzebnie robiłam powtórke bety bo na tak wczesnym okresie może raz spadac raz rosnąć, pęcherzyk jest, ok. 4-5 tygodni, narazie za mało żeby coś ocenić, mam przyjść za tydzień zobaczyć czy urosnął , mam być dobrej myśli ;)Progesteron mam wysoki więc lekarz mówi że powinno być dobrze, ale się okaże :)Zobacz załącznik 1356794
Wspaniała informacja ♥️
 
Do góry