reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
U mnie byl drugi miesiac staran, w pierwszym mialam biochemiczna i jak na zlosc miesiaczka przyszla w dniu, w ktorym kuzynka mojego narzeczonego oglosila, ze sama jest w ciazy :o

W tym miesiacu myslalam, ze w ogole nie wyjdzie, bo owulacja przypadala na swieta,a w tym czasie mialam byc w trasie i w Polsce, a tam za bardzo nie ma jak sie poprzytulac ;) Na szczescie stalo sie inaczej i jak wszystko bedzie dobrze, bede miala historie zycia do opowiedzenia swojemu dziecku 😂
Ooo tez mialam miesiac wczesniej biochemiczną, dopóki nie zobaczę serduszka to nie będę spokojna
 
Czy wiecie może od jakiego poziomu Beta nie przyrasta już na poziome 66%? Otrzymałam właśnie drugi wynik i wynosi 26tys, czyli przyrost na poziomie 35%. Oczywiście przeszukałam już pół internetu i znalazłam gdzieś info, że po przekroczeniu 6tys Beta nie przyrasta już tak szybko. Z drugiej strony sama już nie wiem, przy ostatnim poronieniu też słaby były przyrosty także nie wiem co o tym myśleć
Moj ginekolog po zobaczeniu na USG ciąży już mi nie zalecał badać beta hcg bo właśnie później już tak nie rośnie jak na początku i to tylko niepotrzebny stres.
 
Cześć dziewczyny ! 🙂 to i ja się już z Wami nieśmiało przywitam . Za mną 1 poronienie w 12 tc i jedna biochemiczna . W 7 cs chyba w końcu się udało 🙂 Beta z 10.01 - 172 a dzisiaj -468 . Termin z OM na 21.09 ❤️
Hej! Grzeje już Ci tu miejsce 😁 U mnie dziś beta hcg 33.2 więc duży przyrost jak dwa dni temu było 4.3 😄 Dostałam już receptę na zastrzyki przeciwzakrzepowe i mam przyjść za 3 tygodnie 🙊 Nie wiem jak tyle wytrzymam!
 
Hej! Grzeje już Ci tu miejsce 😁 U mnie dziś beta hcg 33.2 więc duży przyrost jak dwa dni temu było 4.3 😄 Dostałam już receptę na zastrzyki przeciwzakrzepowe i mam przyjść za 3 tygodnie 🙊 Nie wiem jak tyle wytrzymam!
Hej 😁miło Cię widzieć 🥰 super przyrost ! Idę na 1 wizytę 2.2 to będzie 7 tydzień .Czy Ty przypadkiem tez nie masz wtedy wizyty ? 😋
 
reklama
Do góry