reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Ja następną tez 26.01 więc teraz czekam z Wami 🙂

I tak niech to ciągłe czekanie towarzyszy nam przez kolejne 8 mcy 😁
Ginekologa mam umówionego na 17.01 ale boję się, ze to znowu za wcześnie... z drugiej strony mam zwolnienie do 19.01 więc i tak muszę iść po kolejne. Gubię się gdy nagle muszę zmienić plany:)
 
Ja odczuwam, zawsze pms przed okresem tak działał, przychodził okres i wszystko schodzilo, a teraz czuję się cały czas napuchnięta i niektóre spodnie jeansowe lub skórzane sprawiają dyskomfort 🤷‍♀️ tylko ja ciążę zaczynam z nadwagą i niskim wzrostem więc będę chodzącą kulką 😂🤣
U mnie nadwaga spora + 180cm wzrostu:) więc będę wyglądać jak koks:) może jak pokocham dresy to nie będę się na osiedlu wyróżniać 🤣
 
Czy wiecie może od jakiego poziomu Beta nie przyrasta już na poziome 66%? Otrzymałam właśnie drugi wynik i wynosi 26tys, czyli przyrost na poziomie 35%. Oczywiście przeszukałam już pół internetu i znalazłam gdzieś info, że po przekroczeniu 6tys Beta nie przyrasta już tak szybko. Z drugiej strony sama już nie wiem, przy ostatnim poronieniu też słaby były przyrosty także nie wiem co o tym myśleć

Który masz tydzień dokładnie?
 
reklama
Do góry