reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, beta z dziś, ale krwawię.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220111_122640_com.google.android.apps.docs_edit_1446655731068838.jpg
    Screenshot_20220111_122640_com.google.android.apps.docs_edit_1446655731068838.jpg
    54,8 KB · Wyświetleń: 124
Pytanie do dziewczyn, które przyjmują leki na tarczyce. Jak to u Was jest? Lekarz zmienił Wam dawkę? Mnie trochę przeraził fakt, że z marszu jeszcze bez badania chca mi podwoić dawkę 🙄
U mnie tsh niestety powyzej 4 wiec z 50 mam dawkę 100. Myśle, że to dobra praktyka, lepiej zapobiegać zwłaszcza na początku
 
Dziewczyny, jestem po wizycie. :) dzidziuś ma 1cm długości i wielkościowo mierzy 7t1d (a dziś wg OM jest 6t5d). Serduszko tez bije :)
Gratulacje <3 czyli już pierwsze wizyty za nami!

Kto jeszcze ma w tym tygodniu? (ja miałam mieć dziś ale przełożona na za tydzień, oby szybko zleciało!)
Wiem, że jutro chyba są jakieś wizyty? :)
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które w tym tygodniu idą do lekarza!
 
Gratulacje <3 czyli już pierwsze wizyty za nami!

Kto jeszcze ma w tym tygodniu? (ja miałam mieć dziś ale przełożona na za tydzień, oby szybko zleciało!)
Wiem, że jutro chyba są jakieś wizyty? :)
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które w tym tygodniu idą do lekarza!
Ja mam w czwartek:)
 
reklama
Do góry