reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Cześć wam, ja właśnie na badaniach, glukoza wypita, miałam już dwa pobrania, czekam na trzecie za pół godzinki. Mierze sobie przed pobraniem też glukometrem żeby zobaczyć jaka będzie rozbieżność.
Ogólnie dla mnie ta glukoza zawsze jest pyszna 😂 jedyny minus - dużo większe mdłości po wypiciu, ale daje radę.

Super że mamy już tyle wspaniałych wieści o bijącym serduszku 🥰🤩
Ja w ostatniej ciazy dostalam do wypicia wisniową, była pyszna jak tymbark wisniowy, tyle ze w Niemczech robią tą glukoze normalnie po śniadaniu, lekarka mowila, że jesli wyjdzie źle to jeszcze raz, no i dzwoni po ponad tygodniu, ze jeszcze jedno badajie na czczo i juz z 10 min po wypiciu zemdlałam i przez 2h lezalam na lezance i po 2h musial moj się z pracy zwolnic i przyjechac po mnie bo nie byłam wstanie ustac. Teraz na samą myśl o glukozie mi niedobrze 🙈
 
reklama
Ja dopiero 4t6dni i na razie mnie mdlosci omijaja, jedynie zaraz po przebudzeniu mdli mnie 2 minutki, ale potem znika, jak jem male porcje czesto w ciagu dnia to tez problemu nie ma :) Za to okropnie doskwiera mi bol piersi, ktory juz w tym momencie powoduje, ze lzy mi leca jak sciagam wieczorem biustonosz 😥 Mam nadzieje, zeprzejdzie za jakis czas 🙏
Mam identycznie.. Ściągam stanik to placze... Mdłości raz na trzy dni ale nie są uciążliwe...
 
Roller coster.
Rano wchodząc do poczekalni czułam, że coś nie tak. W łazience zobaczyłam krew, więc już do gabinetu szłam z gardłem ściśniętym i wizją znowu porażki. Najpierw badanie i stwierdzenie, że mała macica. Martwi krew, bo jem duphaston. I nagle na USG ekran pulsuje!!!! Cokolwiek, by się działo to ten widok wynagrodził mi morze łez. Nie obiecała, że tym razem się uda, ale zrobi wszystko. Kocham Was nieznajome 💓
A mówiła skąd krew może być? Nerwów się najadłaś ale całe szczęście ze miałaś dziś wizytę i od razu mogłaś to skonsultować!
 
Hej dziewczyny, byłam wczoraj na usg. Ciąża jest parę dni młodsza niż wynika z ostatniej miesiączki. Według usg dziś 6+1. Było widać serduszko. Niestety nadal męczy mnie przeziębienie. Ból gardła trochę się zmniejszył ale za to katar nie odpuszcza. Martwię się, żeby to przeziębienie nie miało jakiegoś negatywnego wpływu.
Oh ale supcio, że widziałaś serduszko!
I mam nadzieję, że szybko wyzdrowiejesz
Ogólnie z naturalnych rzeczy może zaopatrz się tez w lidlu w te szoty imbirowo- kurkumowe one są mocne i ja zawsze je pije jak czuje ze mnie złamie. Są tez w większych butelkach(bardziej się opłaca)
 
Ja w ostatniej ciazy dostalam do wypicia wisniową, była pyszna jak tymbark wisniowy, tyle ze w Niemczech robią tą glukoze normalnie po śniadaniu, lekarka mowila, że jesli wyjdzie źle to jeszcze raz, no i dzwoni po ponad tygodniu, ze jeszcze jedno badajie na czczo i juz z 10 min po wypiciu zemdlałam i przez 2h lezalam na lezance i po 2h musial moj się z pracy zwolnic i przyjechac po mnie bo nie byłam wstanie ustac. Teraz na samą myśl o glukozie mi niedobrze 🙈

O kurcze 😱 straszne doświadczenie 😔

Wszystkie kobiety mają robiony ten test z glukozą w ciąży? Bo ja nienawidzę pić takich rzeczy :(

Standardowo chyba między 24a 28tc
 
A mówiła skąd krew może być? Nerwów się najadłaś ale całe szczęście ze miałaś dziś wizytę i od razu mogłaś to skonsultować!
Nie zauważyła nic, póki co tylko leżenie i nic więcej nie możemy. Kontrola za 1,5tyg i będziemy wiedzieć czy przeszliśmy to krwawienie na plus :) jeszcze mam torbiel dermoidalną na jajniku do usunięcia laparoskopowo, ale nie wiem czy ona moze być przyczyną
 
reklama
Hejka dziewczyny :) Ja wizyte u gin mam za tydzień dopiero, ale zastanawiam się czy nie pójść na L4. Pracuję w gospodarstwie rolnym w administracji i niestety nikogo nie ma i muszę sama zamykać bramę, a one do najlżejszych nie należą :/
 
Do góry