reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Hej dziewczyny, byłam wczoraj na usg. Ciąża jest parę dni młodsza niż wynika z ostatniej miesiączki. Według usg dziś 6+1. Było widać serduszko. Niestety nadal męczy mnie przeziębienie. Ból gardła trochę się zmniejszył ale za to katar nie odpuszcza. Martwię się, żeby to przeziębienie nie miało jakiegoś negatywnego wpływu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cieszę się bardzo z takich pozytywnych wiadomości na tej grupie :) oby tak dalej ❤️ Tak apropo serduszka powiedzcie mi jak to jest z tym widzeniem / słyszeniem przez doppler serduszka . Bo czytałam i kiedyś tez obiło mi się o uszy ze lekarz nie powinien do któregoś tygodnia włączać głosu , tylko pokazać na ekranie bo to szkodzi dziecku . Mój ginekolog w poprzedniej ciazy w 6+1 już załączył i słyszałam ❤️ I robił tak co wizytę . Dziewczyny jak to z tym jest ?
U nas było z głosem, 6+2 😉
 
Jakie miałam straszne mdłości jadąc do pracy, aż myślałam, że będę musiała się zatrzymać, a tylko wysiadłam z auta i wszystko ok :)
 
Hej dziewczyny, byłam wczoraj na usg. Ciąża jest parę dni młodsza niż wynika z ostatniej miesiączki. Według usg dziś 6+1. Było widać serduszko. Niestety nadal męczy mnie przeziębienie. Ból gardła trochę się zmniejszył ale za to katar nie odpuszcza. Martwię się, żeby to przeziębienie nie miało jakiegoś negatywnego wpływu.
Myśle ze nasz organizm jest tak stworzony ze nawet jezeli przeziębienie Cię chwyci w ciazy również sobie z tym poradzi, przede wszystkim organizm wie ze musi od razu chronić bobaska wiec na spokojnie ;)) musimy bardziej uwierzyć w swój organizm bo to na prawdę mocna rzecz 😍 ciesz się kochana tym ze usłyszałaś serduszko !!!
 
Jakie miałam straszne mdłości jadąc do pracy, aż myślałam, że będę musiała się zatrzymać, a tylko wysiadłam z auta i wszystko ok :)
Ja to wstręt do jedzenia cały czas jest to bardzo męczące …. Zapachu każdy jest okropny jest tylko kilka owoców warzyw które mi pasują No i tic tac to mój przyjaciel od jakis 2 tygodni 😊
 
Ja to wstręt do jedzenia cały czas jest to bardzo męczące …. Zapachu każdy jest okropny jest tylko kilka owoców warzyw które mi pasują No i tic tac to mój przyjaciel od jakis 2 tygodni 😊
Ja dopiero 4t6dni i na razie mnie mdlosci omijaja, jedynie zaraz po przebudzeniu mdli mnie 2 minutki, ale potem znika, jak jem male porcje czesto w ciagu dnia to tez problemu nie ma :) Za to okropnie doskwiera mi bol piersi, ktory juz w tym momencie powoduje, ze lzy mi leca jak sciagam wieczorem biustonosz 😥 Mam nadzieje, zeprzejdzie za jakis czas 🙏
 
Myśle ze nasz organizm jest tak stworzony ze nawet jezeli przeziębienie Cię chwyci w ciazy również sobie z tym poradzi, przede wszystkim organizm wie ze musi od razu chronić bobaska wiec na spokojnie ;)) musimy bardziej uwierzyć w swój organizm bo to na prawdę mocna rzecz 😍 ciesz się kochana tym ze usłyszałaś serduszko !!!
Może i masz rację :) trzeba uwierzyć i myśleć pozytywnie :) Ja nie słyszałam, tylko widziałam :)
 
Hej dziewczyny, byłam wczoraj na usg. Ciąża jest parę dni młodsza niż wynika z ostatniej miesiączki. Według usg dziś 6+1. Było widać serduszko. Niestety nadal męczy mnie przeziębienie. Ból gardła trochę się zmniejszył ale za to katar nie odpuszcza. Martwię się, żeby to przeziębienie nie miało jakiegoś negatywnego wpływu.
Katar trwa 7 dni, leczony czy nie, zapewniam Cię, że przeziębienie nie wpływa negatywnie na Maleństwo 😉
 
Cześć wam, ja właśnie na badaniach, glukoza wypita, miałam już dwa pobrania, czekam na trzecie za pół godzinki. Mierze sobie przed pobraniem też glukometrem żeby zobaczyć jaka będzie rozbieżność.
Ogólnie dla mnie ta glukoza zawsze jest pyszna 😂 jedyny minus - dużo większe mdłości po wypiciu, ale daje radę.

Super że mamy już tyle wspaniałych wieści o bijącym serduszku 🥰🤩
 
reklama
Cześć wam, ja właśnie na badaniach, glukoza wypita, miałam już dwa pobrania, czekam na trzecie za pół godzinki. Mierze sobie przed pobraniem też glukometrem żeby zobaczyć jaka będzie rozbieżność.
Ogólnie dla mnie ta glukoza zawsze jest pyszna 😂 jedyny minus - dużo większe mdłości po wypiciu, ale daje radę.

Super że mamy już tyle wspaniałych wieści o bijącym serduszku 🥰🤩
Wszystkie kobiety mają robiony ten test z glukozą w ciąży? Bo ja nienawidzę pić takich rzeczy :(
 
Do góry