reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Czemu się martwisz? Poprostu miałaś wcześniej owulację. Ja np ostatnia @ miałam 8grudnia ale owulacje dopiero w 24dc więc na pewno mi USG nie pokryje się z tygodniami wg ostatniej miesiączki 😉
Tym że jeżeli faktcxnie owulacja jest szybciej to wvzoraj powinno być serduszko bo wrflug usg mam 6tydz i3dzien 😔 a to jest nie możliwe.
 
Dzień dobry dziewczyny, zastanawiałam się czy już do Was pisać bo dopiero wczoraj test dał wynik pozytywny. Na pierwszą betę wybieram się jutro. Jestem jeszcze kilka dni przed okresem więc wszystko może się wydarzyć, mimo, że nastawiam się pozytywnie ☺️✊ widzę, że będzie sporą przepaść między waszymi przeżyciami, a moimi ponieważ termin z om mam na 27.09 więc jeszcze wszystkie odczucia i pierwsza wizyta przede mną. Jest to moja 3 ciąża, pierwsza zakończyła się w 20 tygodniu, dziecko miało wadę chromosomalną triploidię (rozmawialiście o testach Nipt, ja w drugiej ciąży wykonywałam test Panorama w tej też będę go wykonywać, ponieważ jako jedyny jest wstanie wskazać triploidię, po moich przeżyciach tylko informacja, że dzidziuś nie ma tej wady da mi spokój na resztę ciąży. Mimo, że genetyk mówił, że to wada przypadkowa i nie powinna się powtórzyć.) Z drugiej ciąży mam zdrową córeczkę, która skończyła już rok. Trzymam za Was wszystkie kciuki. Wspierajmy się i dotrwajmy do września w pełnym składzie 😆
 
Dzień dobry dziewczyny, zastanawiałam się czy już do Was pisać bo dopiero wczoraj test dał wynik pozytywny. Na pierwszą betę wybieram się jutro. Jestem jeszcze kilka dni przed okresem więc wszystko może się wydarzyć, mimo, że nastawiam się pozytywnie ☺️✊ widzę, że będzie sporą przepaść między waszymi przeżyciami, a moimi ponieważ termin z om mam na 27.09 więc jeszcze wszystkie odczucia i pierwsza wizyta przede mną. Jest to moja 3 ciąża, pierwsza zakończyła się w 20 tygodniu, dziecko miało wadę chromosomalną triploidię (rozmawialiście o testach Nipt, ja w drugiej ciąży wykonywałam test Panorama w tej też będę go wykonywać, ponieważ jako jedyny jest wstanie wskazać triploidię, po moich przeżyciach tylko informacja, że dzidziuś nie ma tej wady da mi spokój na resztę ciąży. Mimo, że genetyk mówił, że to wada przypadkowa i nie powinna się powtórzyć.) Z drugiej ciąży mam zdrową córeczkę, która skończyła już rok. Trzymam za Was wszystkie kciuki. Wspierajmy się i dotrwajmy do września w pełnym składzie 😆
Witamy na pokładzie! Trzymam kciuki abyś miała całkowicie nudne, spokojne i zdrowe następne miesiące w ciąży!
co do NIPT to kilka jest nowych (jest nawet taki który bada dna od obojga rodziców - ten ciekawi mnie najbardziej) ja właśnie będę robić rozeznanie więc mogę później tu napisać :)
 
Właśnie u mnie też z ostatniej miesiączki tydzień 5 a z usg pęcherzyk większy niż na 5 tydz ale kazała przyjść za 2tyg..tersz siedzę i się martwię 😔
Tym że jeżeli faktcxnie owulacja jest szybciej to wvzoraj powinno być serduszko bo wrflug usg mam 6tydz i3dzien 😔 a to jest nie możliwe.

hej nie martw się na zapas :) lepiej w tą stronę niż jakby się słabiej rozwijało :) a w 6tc nie zawsze jest już widoczne od razu serduszko. Dużo zależy też od sprzętu np.
najgorsze teraz pewnie będzie czekanie, ale szczerze trzymam kciuki, że następne usg już Cię uspokoi i będzie wszystko ok :)
 
Witamy na pokładzie! Trzymam kciuki abyś miała całkowicie nudne, spokojne i zdrowe następne miesiące w ciąży!
co do NIPT to kilka jest nowych (jest nawet taki który bada dna od obojga rodziców - ten ciekawi mnie najbardziej) ja właśnie będę robić rozeznanie więc mogę później tu napisać :)
Dziękuję bardzo za życzenia ☺️Szukałam informacji czy jest jakiś nowy test, który wykrywa triploidię plus ma szerszy zakres niż Panorama. Ale nie znalazłam. Będę wdzięczna jak podzielisz się swoim zdaniem na temat tych testów 😉
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny, zastanawiałam się czy już do Was pisać bo dopiero wczoraj test dał wynik pozytywny. Na pierwszą betę wybieram się jutro. Jestem jeszcze kilka dni przed okresem więc wszystko może się wydarzyć, mimo, że nastawiam się pozytywnie ☺️✊ widzę, że będzie sporą przepaść między waszymi przeżyciami, a moimi ponieważ termin z om mam na 27.09 więc jeszcze wszystkie odczucia i pierwsza wizyta przede mną. Jest to moja 3 ciąża, pierwsza zakończyła się w 20 tygodniu, dziecko miało wadę chromosomalną triploidię (rozmawialiście o testach Nipt, ja w drugiej ciąży wykonywałam test Panorama w tej też będę go wykonywać, ponieważ jako jedyny jest wstanie wskazać triploidię, po moich przeżyciach tylko informacja, że dzidziuś nie ma tej wady da mi spokój na resztę ciąży. Mimo, że genetyk mówił, że to wada przypadkowa i nie powinna się powtórzyć.) Z drugiej ciąży mam zdrową córeczkę, która skończyła już rok. Trzymam za Was wszystkie kciuki. Wspierajmy się i dotrwajmy do września w pełnym składzie 😆
Witamy 😁 u mnie tez w pierwszej ciazy zakończonej w 12 tc wyszła triploidia i również genetyk powiedział ze to przypadek. Nie wiedziałam o tym ze jest taki test jak panorama i wykrywa ta chorobę , muszę poczytać :)
 
Do góry