reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Cześć dziewczyny ! Dwa tygodnie temu pokazały mi się dwie kreski . Dzisiaj byłam na wizycie i zobaczyłam malutki pęcherzyk i maluteńki zarodek . Jestem dobrej myśli. Jestem po 3 stratach .Mam trombofilie wrodzona i jestem na Luteinie 2x1 , heparynie 0,4 , Acard i inne leki. Trzymam za Was kciuki! ❤️❤️❤️
Przy wcześniejszych ciazach też brałaś leki?
 
reklama
Dziewczyny, jak Wy z Mdłościami dajecie rade pracować? Ja na razie jestem ciagle zdalnie, wiec mam ułatwienie ale od przyszłego tygodnia mam chodzić i trochę się boje, że nie zdążę do toalety
U mnie wymioty na szczęście były tylko w dniu kiedy zrobiłam test, tak to mam mdłości bez wymiotow. Jakoś daje radę w pracy choć boję się że jak się objawy ciazowe nasila to będę non stop do WC gonić.
Kusicie mnie tymi badaniami z krwi w 10tyg ale postanowiłam że kupie nowy wózek zamiast tych badań. Za 2tys to już fajny 2w1 się kupi.
 
Dziewczyny, może zadam dość kontrowersyjne pytanie, ale jestem ciekawa. Jesteście szczepione? Albo zamierzacie? Bo mi kardiolog powiedział dziś że jeżeli potwierdzi się ciąża to odrazu się szczepić, że jak wciąż będę się nie szczepić to zaszkodzę dziecku i że powinnam się zaszczepić przed, albo teraz bo też bezpieczne to jest.
Ja jestem zaszczepiona 2 dawkami, pomiędzy 1 a 2 dawka dowiedziałam się o poprzedniej ciąży, niestety biochemiczne, dlatego czuje dystans do tego i kategorycznie nie będę się szczepić w ciąży, boję się a jeśli dziecko ma dostać przeciwciała to i tak dostanie skoro szczepiłam się 2 razy i przechorowałam 🤷‍♀️
dla mnie to jest chore bo rozumiem wziąć dawkę przypominającą np raz na 2 lata ale nie co pół roku 🤷‍♀️ dla mnie są za często te dawki i dlatego stwierdziłam że się nie zaszczepie chyba że już po porodzie jak człowiek dojdzie do siebie 😉
Każdy ma swoje zdanie i powinien decydować o sobie🙂
 
Dziewczyny, może zadam dość kontrowersyjne pytanie, ale jestem ciekawa. Jesteście szczepione? Albo zamierzacie? Bo mi kardiolog powiedział dziś że jeżeli potwierdzi się ciąża to odrazu się szczepić, że jak wciąż będę się nie szczepić to zaszkodzę dziecku i że powinnam się zaszczepić przed, albo teraz bo też bezpieczne to jest.
Ja się kochana zaszczepiłam 4.12 i juz było po zapłodnieniu myśle. Jednak dopiero dzisiaj ide na usg zobaczymy czy wszystko dobrze :)
 
Roller coster.
Rano wchodząc do poczekalni czułam, że coś nie tak. W łazience zobaczyłam krew, więc już do gabinetu szłam z gardłem ściśniętym i wizją znowu porażki. Najpierw badanie i stwierdzenie, że mała macica. Martwi krew, bo jem duphaston. I nagle na USG ekran pulsuje!!!! Cokolwiek, by się działo to ten widok wynagrodził mi morze łez. Nie obiecała, że tym razem się uda, ale zrobi wszystko. Kocham Was nieznajome 💓
 
Dzień dobry :) tak apropo szczepionki - ja akurat trzecią dawkę brałam w piątek 7 stycznia, a wczoraj 13 pozytywny test. Także trochę podświadomie się martwię czy jakoś na to nie wpłynie. Wzięłam szczepionkę bo byłam pewna, że w tym cyklu nic z tego 😅
 
Roller coster.
Rano wchodząc do poczekalni czułam, że coś nie tak. W łazience zobaczyłam krew, więc już do gabinetu szłam z gardłem ściśniętym i wizją znowu porażki. Najpierw badanie i stwierdzenie, że mała macica. Martwi krew, bo jem duphaston. I nagle na USG ekran pulsuje!!!! Cokolwiek, by się działo to ten widok wynagrodził mi morze łez. Nie obiecała, że tym razem się uda, ale zrobi wszystko. Kocham Was nieznajome 💓
Patrycja nie martw się! Ja już miałam 2 silne krwotoki. Tak silne, że siedziałan na sedesie, a krew doałownie ściekała ciurkiem. Serduszkk bije ♥️
Krwawienie niewiadomego pochodzenia 🤷‍♀️
Dziś mam USG, znów miałam krwotok, po tym 2 lekarz kazał już czekać do wizyty.
 
Roller coster.
Rano wchodząc do poczekalni czułam, że coś nie tak. W łazience zobaczyłam krew, więc już do gabinetu szłam z gardłem ściśniętym i wizją znowu porażki. Najpierw badanie i stwierdzenie, że mała macica. Martwi krew, bo jem duphaston. I nagle na USG ekran pulsuje!!!! Cokolwiek, by się działo to ten widok wynagrodził mi morze łez. Nie obiecała, że tym razem się uda, ale zrobi wszystko. Kocham Was nieznajome 💓
Kochana cieszę się bardzo !!! Ja od 7 nie śpię 10:20 ide
Musisz o siebie dbać i głowę przestawić na totalnie pozytywne myśli a przyciągniesz wszystko co dobre i się za 9 miesięcy poznacie ❤️
 
Cieszę się bardzo z takich pozytywnych wiadomości na tej grupie :) oby tak dalej ❤️ Tak apropo serduszka powiedzcie mi jak to jest z tym widzeniem / słyszeniem przez doppler serduszka . Bo czytałam i kiedyś tez obiło mi się o uszy ze lekarz nie powinien do któregoś tygodnia włączać głosu , tylko pokazać na ekranie bo to szkodzi dziecku . Mój ginekolog w poprzedniej ciazy w 6+1 już załączył i słyszałam ❤️ I robił tak co wizytę . Dziewczyny jak to z tym jest ?
 
reklama
Cieszę się bardzo z takich pozytywnych wiadomości na tej grupie :) oby tak dalej ❤️ Tak apropo serduszka powiedzcie mi jak to jest z tym widzeniem / słyszeniem przez doppler serduszka . Bo czytałam i kiedyś tez obiło mi się o uszy ze lekarz nie powinien do któregoś tygodnia włączać głosu , tylko pokazać na ekranie bo to szkodzi dziecku . Mój ginekolog w poprzedniej ciazy w 6+1 już załączył i słyszałam ❤️ I robił tak co wizytę . Dziewczyny jak to z tym jest ?
Z tego co czytałam to opinie lekarzy są na ten temat bardzo różne, więc pewniej nie ma jakiś jednoznacznych badań na ten temat
 
Do góry