reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej. Czy któraś z was się orientuje czy na izbę przyjęć mogę zabrać odrazu fotelik? Mam problem ponieważ nie będzie miał mi kto podrzucić fotelika do szpitala w dniu wypisu.... Bardzo mnie to martwi...
U mnie w szpitalu jest depozyt, zabierają tam puste walizki, kurtki, wyjściowe buty,z fotelikiem myślę też nie byłoby problemu. Może i w Twoim tak jest?
 
reklama
Też bym zadzwoniła bo na dodatek z tego co pamiętam to chcesz poprawić gdzieś w innym salonie więc kolejne koszty 🤨 nic nie szkodzi wyrazić swoją opinię i powiedzieć jej że jesteś niezadowolona, babka też myślę na przyszłość będzie wiedzieć czego nie robić 🤔😗
 
Już po wizycie. Ktg długo mi robili bo dzidzia spala i ja budzili. Po badaniu lekarz stwierdził że jest ok. 38+4 waga 2960 . Jeszcze się nie zapowiada....
 
Ja też dopiero teraz w szpitalu w 35tc miałam pierwszy raz ktg. W gabinecie to bym się nie doczekała, mimo że prywatnie. A tak codziennie przez 4 dni o 7 rano wszystko skontrolowane, wiadomo przynajmniej, że wszystko ok 👍
 
W sensie, że przed porodem przyjeżdża? Ja u siebie pytałam to zdziwione były, że pytam o wizyty przed, bo one po narodzinach zawsze przyjeżdżają 🤔
Nie no ja chodzę gdzieś od 25 tygodnia do położnej na początku co dwa tyg a od 30 tg co tydzień. Po porodzie też będzie przychodziła. No to widzisz poczytaj sobie ze takie wizyty sajak najbardziej wskazane i się zwyczajnie należą ja i tak mojej położnej idę na rękę bo ja do niej jadę bo to tylko 3 km odemnie ale ogólnie to ona powinna przyjeżdżać ważyć, pytac o samopoczucie, słuchać serduszka tak wygląda każda wizyta
 
reklama
U mnie ktg robi położna w przychodni ginekologicznej, a następnie idę do gabinetu lekarza.
Teraz mam za tydzień następne ktg
38+4 i waga niecałe 3 kg - chyba trochę mało.
 
Do góry