reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Kochane czy Was tez boli ciagle brzuch, podbrzusze, krocze i ciągnie wszystko? Jutro zaczynam 36tc i ciężko się przekręcać ruszać chodzić wszystko obolałe…
37+1 boli jak cholerna już nawet mam problem z robieniem obiadu ale jak wyjdę na spacer tip topami dosłownie to ustaje ten ból gorzej jak po muszę wdrapać się na drugie piętro, najgorzej jest w nocy tak boli spojenie że momentami chce się ryczeć a i już każdy wieczór jak się kładę do wyrka to myślę że to już dzisiaj w nocy będzie poród 🙂
 
reklama
Kochane czy Was tez boli ciagle brzuch, podbrzusze, krocze i ciągnie wszystko? Jutro zaczynam 36tc i ciężko się przekręcać ruszać chodzić wszystko obolałe…
Tak też tak mam, na dodatek piecze mnie wręcz ogniem lewy bok jak długo chodzę czy stoję.. to raczej normalne juz na tym etapie 😔
 
37+1 boli jak cholerna już nawet mam problem z robieniem obiadu ale jak wyjdę na spacer tip topami dosłownie to ustaje ten ból gorzej jak po muszę wdrapać się na drugie piętro, najgorzej jest w nocy tak boli spojenie że momentami chce się ryczeć a i już każdy wieczór jak się kładę do wyrka to myślę że to już dzisiaj w nocy będzie poród 🙂
A jak z ruchami dzidzi macie ?
 
A jak z ruchami dzidzi macie ?
Położna mi ostatnio mowila, że będą coraz rzadsze bo dzidzia ma mallo miejsca i po malu ustawia się do wyjścia i tam mniej czuć ruchy i żeby się tym nie martwić. Mójemu młodemu narazie nie spieszy się na odwrócenie glowka w dół i kopie jak szalony od jakiegoś miesiąca a wcześniej nie był taki aktywny, więc różnie z tym bywa
 
Kochane czy Was tez boli ciagle brzuch, podbrzusze, krocze i ciągnie wszystko? Jutro zaczynam 36tc i ciężko się przekręcać ruszać chodzić wszystko obolałe…
Ja jeszcze mam spokój, ale brzuch się stawia dziś często, co jest dziwne, bo od piątku leżę na to w szpitalu i mnie przecież na to leczą 😅
 
Położna mi ostatnio mowila, że będą coraz rzadsze bo dzidzia ma mallo miejsca i po malu ustawia się do wyjścia i tam mniej czuć ruchy i żeby się tym nie martwić. Mójemu młodemu narazie nie spieszy się na odwrócenie glowka w dół i kopie jak szalony od jakiegoś miesiąca a wcześniej nie był taki aktywny, więc różnie z tym bywa
U mnie 2 tygodnie temu w 36 tygodniu był odwrócony już. Ale kopię teraz bardzo mocno 38 tydzień, zwłaszcza wieczorem I w nocy
 
reklama
Do góry