reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

6 lat temu chodziłam na NFZ i miałam robione kilka razy pod koniec ciąży teraz chodzę prywatnie do innej ginekolog I ona nierobi.. A dziś się dziwnie czuje mam grypa żołądkowa czyli wymioty mocny bol żołądka do tego mały bardzo mało się ruszabi mam te nieregularne skurcze ale lekkie i myślę czy by do szpitala na ktg nie jechać ale czasami powiedzą że wymyślam czy histeryzuje..
 
reklama
6 lat temu chodziłam na NFZ i miałam robione kilka razy pod koniec ciąży teraz chodzę prywatnie do innej ginekolog I ona nierobi.. A dziś się dziwnie czuje mam grypa żołądkowa czyli wymioty mocny bol żołądka do tego mały bardzo mało się ruszabi mam te nieregularne skurcze ale lekkie i myślę czy by do szpitala na ktg nie jechać ale czasami powiedzą że wymyślam czy histeryzuje..
Ja bym pojechała i się nie przejmowała co sobie myślą, sama czekam na ten moment już ledwo co robię w domu to czuje się okropnie boli przy chwili chodzenia ale to położna mówiła mi że mała mi naciska główka i kazała liczyć częstotliwość skurczy póki co trzy raz w nocy były nic więcej, czekam
 
Dziś rano poleciało mi trochę przezroczystej wydzieliny..., kurcze przypanikowalam.
Wczoraj lekarz po badaniu ginekologicznym i usg mówił, że jeszcze nic się zapowiada....
 
I jestem w szpitalu wczoraj były momenty że przez prawie 2 godz mały wogole się nie ruszał dziś rano mały nadal słabo się ruszał zawsze kopał wywijał . Do tego ciemny mocz jakby czerwony więc przyjechałam do szpitala zrobili ktg nie było źle ale coś tam delikatnie im niepasowany i powiedzieli że moja decyzja czy zostaje i zostałam na obserwacji zrobią badania usg niebede się martwić w domu
 
I jestem w szpitalu wczoraj były momenty że przez prawie 2 godz mały wogole się nie ruszał dziś rano mały nadal słabo się ruszał zawsze kopał wywijał . Do tego ciemny mocz jakby czerwony więc przyjechałam do szpitala zrobili ktg nie było źle ale coś tam delikatnie im niepasowany i powiedzieli że moja decyzja czy zostaje i zostałam na obserwacji zrobią badania usg niebede się martwić w domu
No i bardzo dobrze będziesz spokojniejsza po badaniach ja tam jestem tego zdania że wszystkie badania należą Sie ze tak powiem jak psu buda.... Będzie dobrze
 
reklama
Do góry