reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej piękne, tydzień mnie tu nie było 🙀 aż tęskniłam, pewnie nie nadrobię wszystkich wpisów mam nadzieję, że wszystkie babaleki jeszcze w brzuszkach. Tydzień intensywny wesele na Podlasiu, później trip w góry ale już czas posadzić dupkę i ogarnac torbę z wyprawka do końca🤣 widzę że brzuszki rosną nam wszystkim, mam wizytę we wtorek i już boje się że lekarz karze leżeć🥺 na razie moje dziecko jest bardzo łaskawe i daje mi jeździć po Polsce bez problemu 😃 ale już obiecuje zwolnic,😌 do 8 września niech czeka🙈
 
Dziewczyny gdzie zamawialyscie ręcznik dla maluszka? Zależy mi na super jakości żeby dobrze chłonął wode. Macie coś sprawdzonego?
 
Gdzieś widziałam mnóstwo komentarzy, że te z pepco za 2 dyszki są świetne. Chyba kupię, żeby mieć dwa. Jeden na razie mam z zestawu z wanienką.
 
Ja kupiłam jeden w smyku bo był przeceniony. Ale powiem Wam że mąż kupił właśnie w pepco ten kąpielowy jeden mniejszy 20zl drugi większy 30zl i są naprawdę spoko. Wiec zobaczcie sobie w pepco 😊
 
reklama
Do góry