reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A jak tam kąciki dla maluchów? 😃 Macie już zrobione czy nawet nie zaczęte? 🥰 ja od 4 tygodni leżę (niewydolność szyjki) wiec powoli męża zachęcam żeby chociaż wymalował bo czas leci hihihi a roboty sporo 🙂
 
reklama
A jak tam kąciki dla maluchów? 😃 Macie już zrobione czy nawet nie zaczęte? 🥰 ja od 4 tygodni leżę (niewydolność szyjki) wiec powoli męża zachęcam żeby chociaż wymalował bo czas
A jak tam kąciki dla maluchów? 😃 Macie już zrobione czy nawet nie zaczęte? 🥰 ja od 4 tygodni leżę (niewydolność szyjki) wiec powoli męża zachęcam żeby chociaż wymalował bo czas leci hihihi a roboty sporo 🙂
U mnie łóżeczko będzie za tydzień wstawione w pokojo-sypialni 7 miesiąc zaczęłam i jakoś jestem spokojna wszystko powoli nie panikuje, drugi pokój czeka z czasem mąż go ogarnie ale póki co uważam że jest on zbędny bo chce mieć córeczkę przy sobie 🙂 w sumie to jedno drugiemu zaprzecza bo firanki i ozdoby do pokoiku już czekają hihi 😂
 
Mamusie gdzie czujecie kopnięcia swojego dzidziusia? Ja czułam je cały czas po prawej stronie na wysokości pępka, natomiast teraz kopie mnie zupelnie ponizej pępka. Zastanawiam się czy nie jest za nisko. Wy też czujecie ruchy tak dolem brzucha?
Ojeju, wszędzie 😄 koło pępka, po bokach brzucha, na wzgorku łonowym... Bardzo żywotne dziecię mam 🥰 czasem się obawiam, że się okręci pępowiną i coś mu się stanie (miałam taki przypadek w rodzinie, niestety umarło w brzuchu od pępowiny karkowej), ale staram się nie dopuszczać negatywnych myśli i cieszę się, że się zdrowo rozwija 😊♥️
 
Ojeju, wszędzie 😄 koło pępka, po bokach brzucha, na wzgorku łonowym... Bardzo żywotne dziecię mam 🥰 czasem się obawiam, że się okręci pępowiną i coś mu się stanie (miałam taki przypadek w rodzinie, niestety umarło w brzuchu od pępowiny karkowej), ale staram się nie dopuszczać negatywnych myśli i cieszę się, że się zdrowo rozwija 😊♥️
Ja tez moją małą czuje WSZĘDZIE 🙈💛
 
My jescze kompletnie nic nie mamy gotowe dla małej, kupiłam trochę ubranek i tyle, a musimy zrobić całą przeprowadzkę żeby dla niej pokój wygospodarować. Nie wiem kiedy my wszystko ogarniemy, czas tak szybko leci 🙈
 
Ja nie mam totalnie nic
A ja już myślałam że ze mną coś nie tak że nie latam jak szalona i nie kupuje a to prawda z tym czasem ja przed chwilą zrobiłam test a tu już 7 miesiąc teraz 🙂a która to wasza ciąża dziewczyny? Może niektóre z nas przy pierwszej jeszcze do końca nie wierzą w to co się dzieje bo nie wiem jak to wytłaczyc
 
Dziś mam wizytę u lekarza i podobno mamy robić badania połówkowe. Zastanawiam się, czy potwierdzi się płeć, bo w sumie tylko raz w 18t usłyszałam, że chłopiec, a teraz jestem w 25. Ubranka dla chłopca już kupione, jak się okaże, że dziewczynka to będzie ładnie 😂
 
a która to wasza ciąża dziewczyny? Może niektóre z nas przy pierwszej jeszcze do końca nie wierzą w to co się dzieje bo nie wiem jak to wytłaczyc
Do mnie długo nie docierało. Pamiętam, jak siedziałam w poczekalni do lekarza i pani wolała do rejestracji, na pytanie czy jestem w ciąży dziwnie było mi odpowiedzieć TAK 😅 I w rozmowach z rodziną, kiedy coś wspominali o ciąży, że ja, że coś, to było tak abstrakcyjne, nie mogłam się odnaleźć. Ale już dotarło 😁 Ja poczułam ogromną chęć kupienia czegoś, kiedy dowiedziałam się, że będzie synek. Poleciałam do jednego, drugiego sklepu i nic w sumie takiego nie znalazłam, bo czułam się kompletnie zagubiona przy półce z rzeczami dla dzieci 😅 pamiętam moment: "kurczę, jaki rozmiar stopki ma noworodek? Nawet nie wiem, jakie skarpetki kupić" Wróciłam do domu z dwoma parami body i dopiero wtedy zaczęłam wyszukiwać w internecie, co właściwie trzeba kupić do wyprawki. Jakoś tak od tyłu strony do tego podeszłam, ale już jestem z grubsza ogarnięta 😁😁
 
reklama
A ja też nic nie mam dla dziecka bo uważam że to za wcześnie . Chcę zacząć zakupy po 30 tyg. Mam ochotę wykupić pół sklepu😄 ale cierpliwie czekam. Nowe łóżeczko mam na strychu od ponad 6 lat ale to dłuższą historia i wózek jedyna rzecz jaka teraz kupiłam bo w okazyjnej cenie. Pokoik dla dziecka też jest mi puki co zbędny bo dziecko według mnie powinno spać przy rodzicach niewyobrazam sobie latać z pokoju do pokoju w środku nocy 🙂.
 
Do góry