reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A ja dziś przezylam chwilę zgrozy 😪 Młody coś mało się ruszał od wczoraj ( choć wiem, że on tak ma dzień rusza się mało, następny dzień więcej i tak w kółko) ale gdzieś tam z tyłu głowy mam jakąś panikę, że może coś jest nie tak.... tym bardziej, że pierwszą ciążę straciłam... No i na dodatek mialam bardzo wodniste upławy dzis az mialam cale mokre w kroczu spodenki od piżamy ( byłam bez majtek) wystraszyłam się, że to może wody płodowe... I zaczęłam na maksa schizować, ale czytalam, że sporo dziewczyn tak ma po Luteinie, branej dopochwowo, a ja właśnie godzinę wcześniej brałam Luteinę. Teraz Młody się rusza dał znać, że jest ok 🥰, bo już mialam jechać na pogotowie.... Ale już cala uryczana byłam, wystraszona, przypomniało mi się wszystko co przeżywałam parę miesięcy wcześniej eh... Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze 🙏
 
reklama
Dziś mam wizytę u lekarza i podobno mamy robić badania połówkowe. Zastanawiam się, czy potwierdzi się płeć, bo w sumie tylko raz w 18t usłyszałam, że chłopiec, a teraz jestem w 25. Ubranka dla chłopca już kupione, jak się okaże, że dziewczynka to
A ja też nic nie mam dla dziecka bo uważam że to za wcześnie . Chcę zacząć zakupy po 30 tyg. Mam ochotę wykupić pół sklepu😄 ale cierpliwie czekam. Nowe łóżeczko mam na strychu od ponad 6 lat ale to dłuższą historia i wózek jedyna rzecz jaka teraz kupiłam bo w okazyjnej cenie. Pokoik dla dziecka też jest mi puki co zbędny bo dziecko według mnie powinno spać przy rodzicach niewyobrazam sobie latać z pokoju do pokoju w środku nocy 🙂.
 
O to ja mogę sobie z Tobą koleżanko podać rękę bo ciuszki mam parę sztuk ale to od przyszłej cioci która jakby to delikatnie ująć zwarjowala 😂 a i wózek też, zasługa partnera 🙂ja myślę że to nie jest zły pomysł po 30 tygodniu mówią że wtedy nie będzie sił na to ale patrząc na dolegliwości od początku przynajmniej u mnie to wierzę że na to znajdzie się moc.
 
A ja już myślałam że ze mną coś nie tak że nie latam jak szalona i nie kupuje a to prawda z tym czasem ja przed chwilą zrobiłam test a tu już 7 miesiąc teraz 🙂a która to wasza ciąża dziewczyny? Może niektóre z nas przy pierwszej jeszcze do końca nie wierzą w to co się dzieje bo nie wiem jak to wytłaczyc
Moja pierwsza, 25tc obecnie 🙊
 
A ja dziś przezylam chwilę zgrozy 😪 Młody coś mało się ruszał od wczoraj ( choć wiem, że on tak ma dzień rusza się mało, następny dzień więcej i tak w kółko) ale gdzieś tam z tyłu głowy mam jakąś panikę, że może coś jest nie tak.... tym bardziej, że pierwszą ciążę straciłam... No i na dodatek mialam bardzo wodniste upławy dzis az mialam cale mokre w kroczu spodenki od piżamy ( byłam bez majtek) wystraszyłam się, że to może wody płodowe... I zaczęłam na maksa schizować, ale czytalam, że sporo dziewczyn tak ma po Luteinie, branej dopochwowo, a ja właśnie godzinę wcześniej brałam Luteinę. Teraz Młody się rusza dał znać, że jest ok 🥰, bo już mialam jechać na pogotowie.... Ale już cala uryczana byłam, wystraszona, przypomniało mi się wszystko co przeżywałam parę miesięcy wcześniej eh... Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze 🙏
Tez zawsze jestem bliska paniki jak się Mała długo nie rusza :( i tez już raz byłam na IP z „wyciekiem wód”, które okazały się wydzielina po luteinie właśnie 😩 i to również moja pierwsza tak zaawansowana ciąża, półtora roku temu poroniłam w 8tc
 
Ja też jestem w pierwszej ciąży i jestem kompletnie nieogarnieta jeszcze co trzeba dzidziusiowi. Wiem że to jeszcze wcześnie na wyprawke ale moja podswiadomosc juz daje znac i sni mi się ze jestem nieprzygotowana, ze dziecko nie ma pampersow, butelek i ze musze karmic je z kieliszka 🤭
 
Tez zawsze jestem bliska paniki jak się Mała długo nie rusza :( i tez już raz byłam na IP z „wyciekiem wód”, które okazały się wydzielina po luteinie właśnie 😩 i to również moja pierwsza tak zaawansowana ciąża, półtora roku temu poroniłam w 8tc
Musimy dzielnie się trzymać! Mam nadzieję że dotrwamy bez problemów do końca! 🥰🥰
 
Ja też jestem w pierwszej ciąży i jestem kompletnie nieogarnieta jeszcze co trzeba dzidziusiowi. Wiem że to jeszcze wcześnie na wyprawke ale moja podswiadomosc juz daje znac i sni mi się ze jestem nieprzygotowana, ze dziecko nie ma pampersow, butelek i ze musze karmic je z kieliszka 🤭
Ja narazie porobiłam listę wszystkiego czego mi trzeba tak ogólnie kategoriamii, no i listę szpitalna tez jeszcze nic nie mam prócz wanienki która dostaliśmy, w sumie same najdroższe rzeczy typu wózek, łóżeczko, fotelik do samochodu dostaniemy, więc bardzo fajnie, planujemy za około 2 tygodnie pokupować co nieco typu jakieś bodziaki, możliwe że coś z artykułów higienicznych, zresztą zobaczymy 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Ja narazie porobiłam listę wszystkiego czego mi trzeba tak ogólnie kategoriamii, no i listę szpitalna tez jeszcze nic nie mam prócz wanienki która dostaliśmy, w sumie same najdroższe rzeczy typu wózek, łóżeczko, fotelik do samochodu dostaniemy, więc bardzo fajnie, planujemy za około 2 tygodnie pokupować co nieco typu jakieś bodziaki, możliwe że coś z artykułów higienicznych, zresztą zobaczymy 🤷🏻‍♀️
ja wózek też dostałam od kuzynki i trochę ciuchów od drugiej kuzynki a łóżeczko dostałam od siostry. Odnowiliśmy my je sobie na biało i teraz jest super. Nie wiem kiedy zaczne kompletowac resztę ale narazie nie panikuje. Byle by dotrwać do końca i utrzymać dzidziusia 🙂
 
Do góry