reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Czy ktorejs z Was ktora miala juz badanie krzywej wyszla cukrzyca majac dobry wynik glukozy na czczo? Ja jestem jeszcze przed badaniem, robie 14 czerwca.. i ewentualnie używacie erytrytolu czy ksylitolu zamiast bialego cukru? :)
 
reklama
Czy ktorejs z Was ktora miala juz badanie krzywej wyszla cukrzyca majac dobry wynik glukozy na czczo? Ja jestem jeszcze przed badaniem, robie 14 czerwca.. i ewentualnie używacie erytrytolu czy ksylitolu zamiast bialego cukru? :)
Tez robię krzywa 14.06. ✋🏻 Ja nie słodzę herbaty ani kawy (która pije zreszta od wielkiego dzwonu) a jak robię jakieś ciasto to używam zwykłego białego cukru
 
Czy ktorejs z Was ktora miala juz badanie krzywej wyszla cukrzyca majac dobry wynik glukozy na czczo? Ja jestem jeszcze przed badaniem, robie 14 czerwca.. i ewentualnie używacie erytrytolu czy ksylitolu zamiast bialego cukru? :)
Ja używam ksylitol, w erytrolu coś mi nie pasuje 🙈 ale jeden i drugi jest dozwolony, także musisz wypróbować co Tobie będzie odpowiadało 🙂
 
Dziewczyny, sorki, że Wam się wtryniam w wątek, ale może chciałaby któraś z Was spodnie ciążowe? Mam dwie pary leginsów do oddania, jeansy i ogrodniczki. Rozmiar 42. Zapraszam na priv jeśli któraś z Was jest zainteresowana :)
 
Jak tam się czujecie Mamusie w te ciepłe dni? Bo ja czekam na wieczór żeby wyjść bo lekki straszek mam na słońcu tzn kręci się w głowie po chwili 😑
 
Jak tam się czujecie Mamusie w te ciepłe dni? Bo ja czekam na wieczór żeby wyjść bo lekki straszek mam na słońcu tzn kręci się w głowie po chwili 😑
Mi się dobrze siedzi w cieniu na leżaku. Na szczęście na weekend byliśmy na działce, bo w mieszkaniu sauna :(
Ogólnie czuje się dobrze poza ciągnięciem w kroczu/pachwinach (więzadła?) i pobolewaniem podbrzusza. Za 1,5 tyg wizyta u gin, nie mogę się doczekać żeby podejrzeć dzidzie jak fika, bo czuje ja non stop 🙈💛
 
A z wiazadlami mam to samo w nocy najgorzej. Ale wtedy sobie myślę że to dopiero początek poświęceń dla maluszka i jakoś się to da znieść 🙂pozdrawiam
 
Mi się chyba nic nie rozciąga bo nic nie czuje. Nie boli mnie nic jedynie czasem wieczorem mam takie krótkie skurcze po bokach ale to przez chwile. A co do gorących dni to nie mogłam się ich doczekać ale ciężko się jezdzi autem bo tak grzeje ze szok. Niestety ostatnie tygodnie cały czas gdzies jeżdżę a i ten tydzień mi się zapowiada jeżdżący.
 
reklama
Mnie też mega ciągnie, zwłaszcza po prawej stronie i najgorzej po nocy
Ja byłam z tym u lekarza nawet plus to że brzuszek mi co chwilę sztywniak te bóle są normalne stwierdzili. W ogóle większość dolegliwości bólowych są normalne bo przecież ciąża to nie choroba mówią heh sama już widzę po sobie ze to zależy od kobiety 🙂pozdrawiam i życzę wytrwałości wkoncu niedługi nasze malutkie skarby z nami będą ❤️
 
Do góry