reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Mie też dodajcie do wątku prywatnego proszę.Ale się rozpisałyście dziewczyny musze przysiąść i nadrobić zaległości.
Co do mdłości to ja mam najgorsze wieczorami więc ostatni posiłek jem około godziny 16 .
 
Ostatnia edycja:
Wstałam dzisiaj do pracy i nie wiem, czy to zasługa wiosny i słońca, czy po prostu normowania hormonów w połowie 10 tygodnia, ale czuje się znakomicie. Jeśli do 12 nie będzie mnie łamało spanie, to naprawdę perfekcja 🙂. Jak Wasze samopoczucie?
 
Wstałam dzisiaj do pracy i nie wiem, czy to zasługa wiosny i słońca, czy po prostu normowania hormonów w połowie 10 tygodnia, ale czuje się znakomicie. Jeśli do 12 nie będzie mnie łamało spanie, to naprawdę perfekcja 🙂. Jak Wasze samopoczucie?
Narazie w miare, ale mnie ogolnie mecza slabosci, jestem slaba i najchetniej bym leżała....potem wieczorami mam wzdecia i gazy i tak dziennie....
 
Wstałam dzisiaj do pracy i nie wiem, czy to zasługa wiosny i słońca, czy po prostu normowania hormonów w połowie 10 tygodnia, ale czuje się znakomicie. Jeśli do 12 nie będzie mnie łamało spanie, to naprawdę perfekcja [emoji846]. Jak Wasze samopoczucie?
Wczoraj cyce nie bolaly prawie w ogole i już panika, a teraz wrocilo pobolewanie [emoji1787][emoji23] ogolnie nie narzekam, mdlosci nie ma, te sporadyczne mdlosci calkiem zniknęły. Dzisiaj 9+2, takze juz wchodze w ten okres w którym niektore objawy powoli zanikają albo conajmniej się stabilizują.
 
Wczoraj cyce nie bolaly prawie w ogole i już panika, a teraz wrocilo pobolewanie [emoji1787][emoji23] ogolnie nie narzekam, mdlosci nie ma, te sporadyczne mdlosci calkiem zniknęły. Dzisiaj 9+2, takze juz wchodze w ten okres w którym niektore objawy powoli zanikają albo conajmniej się stabilizują.
Dlaczego dobre samopoczucie nas niepokoi? 😆
 
reklama
Wczoraj cyce nie bolaly prawie w ogole i już panika, a teraz wrocilo pobolewanie [emoji1787][emoji23] ogolnie nie narzekam, mdlosci nie ma, te sporadyczne mdlosci calkiem zniknęły. Dzisiaj 9+2, takze juz wchodze w ten okres w którym niektore objawy powoli zanikają albo conajmniej się stabilizują.
U mniej 9+3. Cycki dziś mniej bolą, ale miałam takie dni że bolały mniej. Może jeszcze zaczną, trochę by mnie to uspokoiło.
 
Do góry