reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
To dobrze, że żadne wścibskie oczy Cie nie wypatrzyły😆, bo u mnie to już po samej bladość i przymuleniu zdiagnozowały ciążę. Pewnie wszyscy wiedzieli o tym zanim nawet zdążyłam to potwierdzić u gina. 😆
Tak się cieszyłam że nikt nie zauważył a krótko po tym co wam tu napisałam podszedł do mnie kolega z działu obok i mówi że widzi ze coś brzuszek mi urósł na kwarantannie.. :p 🙈 przyznalam się że za chwilę 4 ms. Nie ma co ściemni ac i tak będę musiała powiedzieć.
Zero zdziwienia. Powiedzial ze zauważył i jest spostrzegawczy.🙈😅
Zastanawiam się czy inni też coś zauwayzli a tylko nie chcieli mi głowy zawracać?? Ahh wcale się nie cieszę że ciąża lekko już widoczna ale z drugiej strony po tak dopasowanych ciuchach jakie miałam dziś może po prostu nie dało się nie zauważyć 🙈
 
Tak się cieszyłam że nikt nie zauważył a krótko po tym co wam tu napisałam podszedł do mnie kolega z działu obok i mówi że widzi ze coś brzuszek mi urósł na kwarantannie.. :p 🙈 przyznalam się że za chwilę 4 ms. Nie ma co ściemni ac i tak będę musiała powiedzieć.
Zero zdziwienia. Powiedzial ze zauważył i jest spostrzegawczy.🙈😅
Zastanawiam się czy inni też coś zauwayzli a tylko nie chcieli mi głowy zawracać?? Ahh wcale się nie cieszę że ciąża lekko już widoczna ale z drugiej strony po tak dopasowanych ciuchach jakie miałam dziś może po prostu nie dało się nie zauważyć 🙈
No widzisz, wykrakalaś sobie 😆
Prędzej czy później i tak nie będzie dało się tego ukryć, to niech sobie tam wiedzą. 😆
 
reklama
Do góry