reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, ledwo żyję [emoji1787] przyjechała mama do mnie, która nie wie o ciąży, przeorała mnie na zakupach, z noszenia toreb jakoś się wymigalam, brałam lżejsze, ale jak tak co tydzień będzie to muszę jej powiedzieć do tego ona pędzi jak struś pędziwiatr [emoji1787] i zauważyłam że jak mam aktywniejszy dzień to więcej śluzu, macie tak? [emoji848][emoji848][emoji848]

Mam identycznie, jak wiecej sie ruszam to więcej śluzu się produkuje.
 
Dziewczyny mam nadzieję, że wszystkie zostaną dopisane!
Także mi się osobiście przykro zrobiło,ze ktoś mnie pominął zwłaszcza,ze sto lat temu się zgłaszałam

I tak tu pewnie już nikt nie wejdzie,ale życzę Wam nudnych ciąż 😊 i zdrowych bobasów 😊
Nie ma żadnego żegnania się, napewo niedługo dostaniesz link :-)
 
reklama
Do góry