reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
To dobrze, że żadne wścibskie oczy Cie nie wypatrzyły😆, bo u mnie to już po samej bladość i przymuleniu zdiagnozowały ciążę. Pewnie wszyscy wiedzieli o tym zanim nawet zdążyłam to potwierdzić u gina. 😆
Tak się cieszyłam że nikt nie zauważył a krótko po tym co wam tu napisałam podszedł do mnie kolega z działu obok i mówi że widzi ze coś brzuszek mi urósł na kwarantannie.. :p 🙈 przyznalam się że za chwilę 4 ms. Nie ma co ściemni ac i tak będę musiała powiedzieć.
Zero zdziwienia. Powiedzial ze zauważył i jest spostrzegawczy.🙈😅
Zastanawiam się czy inni też coś zauwayzli a tylko nie chcieli mi głowy zawracać?? Ahh wcale się nie cieszę że ciąża lekko już widoczna ale z drugiej strony po tak dopasowanych ciuchach jakie miałam dziś może po prostu nie dało się nie zauważyć 🙈
 
Tak się cieszyłam że nikt nie zauważył a krótko po tym co wam tu napisałam podszedł do mnie kolega z działu obok i mówi że widzi ze coś brzuszek mi urósł na kwarantannie.. :p 🙈 przyznalam się że za chwilę 4 ms. Nie ma co ściemni ac i tak będę musiała powiedzieć.
Zero zdziwienia. Powiedzial ze zauważył i jest spostrzegawczy.🙈😅
Zastanawiam się czy inni też coś zauwayzli a tylko nie chcieli mi głowy zawracać?? Ahh wcale się nie cieszę że ciąża lekko już widoczna ale z drugiej strony po tak dopasowanych ciuchach jakie miałam dziś może po prostu nie dało się nie zauważyć 🙈
No widzisz, wykrakalaś sobie 😆
Prędzej czy później i tak nie będzie dało się tego ukryć, to niech sobie tam wiedzą. 😆
 
reklama
Do góry