reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Robię wszystko od razu, bo mi wyjdą wysokie ryzyka ze względu na wiek. 8 marca mam zwykła wizytę, jak jest dobrze i serduszko wciąż bije to 9 przyjeżdża położna na pobranie krwi do nifty, 11 usg genetyczne i tego samego dnia krew na pappe i później już czekam na wyniki.
Ok, czyli pappa tez robisz. Ja nie, lekarz powiedział ze jeśli robię ten nifty to już pappa nie muszę zwłaszcza ze właśnie przez wiek wyjda wartości bardziej niepokojące. Mam 37 . Obyśmy tu wszystkie miały zdrowe dorodne dzieciaczki ✊🏻
 
reklama
Dziewczyny, a macie czasem takie wrażenie, ze czujecie nacisk (podobny jak w przypadku pełnego pęcherza albo wzdęć) tylko zdecydowanie tam niżej, w podbrzuszu? Ja dziś tak mam od rana i nie wiem, czy to normalne. Nie jest to na pewno zwykły ból brzucha.
 
Dziewczyny, a macie czasem takie wrażenie, ze czujecie nacisk (podobny jak w przypadku pełnego pęcherza albo wzdęć) tylko zdecydowanie tam niżej, w podbrzuszu? Ja dziś tak mam od rana i nie wiem, czy to normalne. Nie jest to na pewno zwykły ból brzucha.
Dzisiaj tak miałam i się lekko wystarszylam, bo aż nie mogłam za bardzo iść. Było to zaraz po wizycie. Chwilkę odpoczęłam na ławce i już było ok :) wg mnie to zwykle bóle, nie było skurczów ani plamien, wiec może po prostu macica się rozrasta :)
 
Dzisiaj tak miałam i się lekko wystarszylam, bo aż nie mogłam za bardzo iść. Było to zaraz po wizycie. Chwilkę odpoczęłam na ławce i już było ok :) wg mnie to zwykle bóle, nie było skurczów ani plamien, wiec może po prostu macica się rozrasta :)
No właśnie, w pewnym momencie musiałam aż usiąść. Tez mi się właśnie wydaje, ze to kwestia rozrastania się macicy. ☺️
 
Dzisiaj tak miałam i się lekko wystarszylam, bo aż nie mogłam za bardzo iść. Było to zaraz po wizycie. Chwilkę odpoczęłam na ławce i już było ok :) wg mnie to zwykle bóle, nie było skurczów ani plamien, wiec może po prostu macica się rozrasta :)
Ja też tak mam. Do tego zanikły mi mdłości i zmęczenie/senność. Właśnie umyłam okna i zjadłam rybę na obiad 🤔🤷‍♀️ tłumaczę to sobie tym, że na początku wzrastają hormony - teraz może trochę się ustabilizowały.. I macica się rozrasta, ale nie wiem, też panikuje.
 
Ok, czyli pappa tez robisz. Ja nie, lekarz powiedział ze jeśli robię ten nifty to już pappa nie muszę zwłaszcza ze właśnie przez wiek wyjda wartości bardziej niepokojące. Mam 37 . Obyśmy tu wszystkie miały zdrowe dorodne dzieciaczki ✊🏻
No ja właśnie dopytałam moja lekarkę czy pappe tez robić i ona zalecila, żeby tez, bo
Pappa pokazuje tez inne ryzyka, M.in. Przedwczesnego porodu i ze jej zdaniem
Warto to zrobić. Tez trzymam ✊
 
reklama
Do góry