reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dlatego ja od razu robię nifty

Hej strzelcu😀
W którym tyg robisz nifty? Będziesz robiła tez usg prenatalne? Ja tez właśnie planuje z tym ze lekarz powiedział aby się wstrzymać do usg. Jeśli wszystko będzie ok to robimy nifty/ sanco a jeśli coś będzie niepokojącego to od razu inna diagnostyka ( pewnie amniopunkcja). Oczywiście liczę ze będzie wszystko ok :)
 
reklama
Myślę, że po godzinach pracy Zusu możesz się przejść, nikt nie przyjdzie na kontrole o 18 ;) chyba ze musisz leżeć
Nie musze bo ja nie mam żadnych plamień ale dał mi takie bo powiedział ze zus się czepia jak na początku ciąży dawaja chodzace. Oj koleżankę to raz po 20 sprawdzili...
 
Mam pytanie odnośnie USG - czy teraz będzie robione przede wszystkim przez powłoki brzuszne? Dzisiaj już np. gine tak mnie badał i bąbla (11 tydzień).
Jeżeli przede wszystkim przez brzuch, to czy powinniśmy mieć pełen czy pusty pęcherz? Jak to rzeczywiście wpływa na obraz we wczesnej ciąży? :)
 
Mam pytanie odnośnie USG - czy teraz będzie robione przede wszystkim przez powłoki brzuszne? Dzisiaj już np. gine tak mnie badał i bąbla (11 tydzień).
Jeżeli przede wszystkim przez brzuch, to czy powinniśmy mieć pełen czy pusty pęcherz? Jak to rzeczywiście wpływa na obraz we wczesnej ciąży? :)

Czytałam i kumpele mówiły, że jeśli jest usg przez brzucho to trzeba mieć uczucie chęci siku, na dwa h przed badaniem nie opróżniać pęcherza a jeśli nie czujemy „parcia” to trzeba wypić przed badaniem z godzinę sporo wody :p za to przy usg dopochwowym jak się nie wysikasz to obraz może być niedokładny 🤷🏻‍♀️🤣
 
reklama
Hejka mamusie😘któraś dziś ma wizytę ?;)
Miłego dnia ! I super samopoczucia !:😁
Ja mam, ale dzisiaj na nfz więc pewnie nie będzie usg. Odbieram przed wizytą wyniki krwi i moczu i jestem ciekawa jak wyszły, bo w tym labo nie można sprawdzić w necie. Miłego dnia wszystkim. Ja mam urlop więc zamierzam ogarnąć chatę.
Mąż mówi że jak tak ma to wyglądać to on nie chce drugiego dziecka 😢 ale ja szczerze mówiąc nie myślałam że tyle dolegliwości mnie dopadnie 😱
Spokojnie. Niedługo mdłości powinny minąć, w drugim trymestrze poczujesz się lepiej, a plecy też idzie przeżyć. Ciekawe kiedy moje się odezwą, bo mam problem z odcinkiem lędźwiowym. To pare miesięcy dolegliwości, a jaka nagroda na końcu. Trzeba się jakoś sprężyć. Damy radę.
 
Do góry