reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, właśnie sobie podliczyłam ile wyszły mnie wszystkie prywatne badania i się wkur...lam. Zadzwoniłam do przychodni, o skierowanie na podstawowe badania w ciąży NA NFZ, i o 17.30 mam teleporade, ciekawe czy mi wypisze na to co chce. 🤔🤣😡
No zbiera się tego, ja mówię że byłby grosz na jakieś wakacje
Ja byłam na NFZ ale dała tylko na morfologie i grupę krwi i to to konkretnego lano więc nie skorzystałam
 
Macie jakieś sposoby na odkładanie pieniędzy na wakacje/wycieczki?
Ja mam skarbonkę do której wrzucam codziennie 5 zł dodatkowo mąż wrzuca każda 5 jaka ma
 
Dziewczyny, właśnie sobie podliczyłam ile wyszły mnie wszystkie prywatne badania i się wkur...lam. Zadzwoniłam do przychodni, o skierowanie na podstawowe badania w ciąży NA NFZ, i o 17.30 mam teleporade, ciekawe czy mi wypisze na to co chce. 🤔🤣😡
wypisze Ci tylko podstawowe, ja miałam ostatnio teleporadę z takim fajnym lekarzem z przychodni i mu dyktowałam wszystko po kolei to co mógł to dał, powiedział, że z chęcią by mi wypisał całość, ale nie może do koszyka wszystkiego dodać 🤔 No ale przynajmniej zapłaciłam koło 200 zł za resztę
 
reklama
Do góry