reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Kochana przestań się stresować tym terminem są tez dziewczyny które maja prenatalne 11+ 5, to jest czas kiedy takie badanie się robi. Ja mam 12+0 czyli 2 dni później. Myślisz ze dużo to zmieni? Na pewno nie. Dzidzia będzie już na pewno wystarczająco duża aby wszystko dobrze pomierzyć. Zostaw ten termin w spokoju ;)
Ja zawsze sobie wiercę dziurę w brzuchu ;D dzięki :)
 
reklama
Ja tak Was dziewczyny czytam i sobie myślę czy coś ze mną nie tak, bo ja póki co nadal nie wierzę, że jestem w ciąży i nie kminię co tam u fasolki i nie mam potrzeby zaglądania do niej co tydzień 🤣 w zupełności mi wystarczy raz na 2 czy 4 tygodnie jak teraz.
Od 3 dni mam wywalony brzucho wieczorami i cały czas mam wrażenie jakby to były wzdęcia a nie, że to może być brzuch ciążowy 🤣
Mam podejście, że mam robić tu jak najlepiej żeby mu się miło żyło, zajmuję się swoimi rzeczami, spaceruję, zdrowo jem i piję dużo wody ale pewnych rzeczy nie przeskoczę 🙈 i ogólnie mam spokojne podejście mimo paru plamien na początku. Nie neguję oczywiście Waszych stresików i chęci zaglądania do bobasów jak najczęściej, tak tylko dziele się swoimi rozkminami :D
 
Laski taka ciekawostka z appki bo każda z nas chyba czeka na tę chwilę 😃
Screenshot_20210218_120603.jpg
 
Ja tak Was dziewczyny czytam i sobie myślę czy coś ze mną nie tak, bo ja póki co nadal nie wierzę, że jestem w ciąży i nie kminię co tam u fasolki i nie mam potrzeby zaglądania do niej co tydzień 🤣 w zupełności mi wystarczy raz na 2 czy 4 tygodnie jak teraz.
Od 3 dni mam wywalony brzucho wieczorami i cały czas mam wrażenie jakby to były wzdęcia a nie, że to może być brzuch ciążowy 🤣
Mam podejście, że mam robić tu jak najlepiej żeby mu się miło żyło, zajmuję się swoimi rzeczami, spaceruję, zdrowo jem i piję dużo wody ale pewnych rzeczy nie przeskoczę 🙈 i ogólnie mam spokojne podejście mimo paru plamien na początku. Nie neguję oczywiście Waszych stresików i chęci zaglądania do bobasów jak najczęściej, tak tylko dziele się swoimi rozkminami :D
Mam podobne podejście jeśli chodzi o nakręcanie się na czarne scenariusze. Słucham się lekarza, bo on zna się lepiej niż ja i wyleczylam sie z samodiagnozy przez internet. To na prawdę poprawia psychikę😁
 
Ja mam ten detektor i polecam. Można sobie zapisywać wykresy i podsłuch w aplikacji. Na instrukcji pisze, ze można używać od 12 tygodnia, ale jak zobaczyłam, ze już podsluchujecie to go uruchomiłam i udało mi się pare razy złapać 😍 dzisiaj 9+4. Ale pokazuje, ze tętno w granicach 140, to nie za mało? 🧐
 

Załączniki

  • IMG_4787.jpg
    IMG_4787.jpg
    125,2 KB · Wyświetleń: 34
Ja tak Was dziewczyny czytam i sobie myślę czy coś ze mną nie tak, bo ja póki co nadal nie wierzę, że jestem w ciąży i nie kminię co tam u fasolki i nie mam potrzeby zaglądania do niej co tydzień 🤣 w zupełności mi wystarczy raz na 2 czy 4 tygodnie jak teraz.
Od 3 dni mam wywalony brzucho wieczorami i cały czas mam wrażenie jakby to były wzdęcia a nie, że to może być brzuch ciążowy 🤣
Mam podejście, że mam robić tu jak najlepiej żeby mu się miło żyło, zajmuję się swoimi rzeczami, spaceruję, zdrowo jem i piję dużo wody ale pewnych rzeczy nie przeskoczę 🙈 i ogólnie mam spokojne podejście mimo paru plamien na początku. Nie neguję oczywiście Waszych stresików i chęci zaglądania do bobasów jak najczęściej, tak tylko dziele się swoimi rozkminami :D
Kuzwa co 2 tyg to i tak dużo 😆
Sluchaj ja dzis bylam na NFZ i wiesz na kiedy dala mi kolejna wizyte?na 15 kwietnia 😆
Aha i mówiła ze moge robic prenatalne, ale nie musze....
 
Kuzwa co 2 tyg to i tak dużo 😆
Sluchaj ja dzis bylam na NFZ i wiesz na kiedy dala mi kolejna wizyte?na 15 kwietnia 😆
Aha i mówiła ze moge robic prenatalne, ale nie musze....

No ja teraz tak bywałam przez plamienia :D teraz za miesiąc i już powiedział ze tak będzie ze raczej raz w miesiącu :) ale na kwiecień... No cóż 🤣🤣🤣
 
Ja mam ten detektor i polecam. Można sobie zapisywać wykresy i podsłuch w aplikacji. Na instrukcji pisze, ze można używać od 12 tygodnia, ale jak zobaczyłam, ze już podsluchujecie to go uruchomiłam i udało mi się pare razy złapać 😍 dzisiaj 9+4. Ale pokazuje, ze tętno w granicach 140, to nie za mało? 🧐
pocieszylas mnie z tym,ze już słyszałaś :) bo się martwiłam ze ja w 10+6 nie usłyszę
 
reklama
Do góry