reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Kochana przestań się stresować tym terminem są tez dziewczyny które maja prenatalne 11+ 5, to jest czas kiedy takie badanie się robi. Ja mam 12+0 czyli 2 dni później. Myślisz ze dużo to zmieni? Na pewno nie. Dzidzia będzie już na pewno wystarczająco duża aby wszystko dobrze pomierzyć. Zostaw ten termin w spokoju ;)
Ja zawsze sobie wiercę dziurę w brzuchu ;D dzięki :)
 
reklama
Ja tak Was dziewczyny czytam i sobie myślę czy coś ze mną nie tak, bo ja póki co nadal nie wierzę, że jestem w ciąży i nie kminię co tam u fasolki i nie mam potrzeby zaglądania do niej co tydzień 🤣 w zupełności mi wystarczy raz na 2 czy 4 tygodnie jak teraz.
Od 3 dni mam wywalony brzucho wieczorami i cały czas mam wrażenie jakby to były wzdęcia a nie, że to może być brzuch ciążowy 🤣
Mam podejście, że mam robić tu jak najlepiej żeby mu się miło żyło, zajmuję się swoimi rzeczami, spaceruję, zdrowo jem i piję dużo wody ale pewnych rzeczy nie przeskoczę 🙈 i ogólnie mam spokojne podejście mimo paru plamien na początku. Nie neguję oczywiście Waszych stresików i chęci zaglądania do bobasów jak najczęściej, tak tylko dziele się swoimi rozkminami :D
 
Laski taka ciekawostka z appki bo każda z nas chyba czeka na tę chwilę 😃
Screenshot_20210218_120603.jpg
 
Ja tak Was dziewczyny czytam i sobie myślę czy coś ze mną nie tak, bo ja póki co nadal nie wierzę, że jestem w ciąży i nie kminię co tam u fasolki i nie mam potrzeby zaglądania do niej co tydzień 🤣 w zupełności mi wystarczy raz na 2 czy 4 tygodnie jak teraz.
Od 3 dni mam wywalony brzucho wieczorami i cały czas mam wrażenie jakby to były wzdęcia a nie, że to może być brzuch ciążowy 🤣
Mam podejście, że mam robić tu jak najlepiej żeby mu się miło żyło, zajmuję się swoimi rzeczami, spaceruję, zdrowo jem i piję dużo wody ale pewnych rzeczy nie przeskoczę 🙈 i ogólnie mam spokojne podejście mimo paru plamien na początku. Nie neguję oczywiście Waszych stresików i chęci zaglądania do bobasów jak najczęściej, tak tylko dziele się swoimi rozkminami :D
Mam podobne podejście jeśli chodzi o nakręcanie się na czarne scenariusze. Słucham się lekarza, bo on zna się lepiej niż ja i wyleczylam sie z samodiagnozy przez internet. To na prawdę poprawia psychikę😁
 
Ja mam ten detektor i polecam. Można sobie zapisywać wykresy i podsłuch w aplikacji. Na instrukcji pisze, ze można używać od 12 tygodnia, ale jak zobaczyłam, ze już podsluchujecie to go uruchomiłam i udało mi się pare razy złapać 😍 dzisiaj 9+4. Ale pokazuje, ze tętno w granicach 140, to nie za mało? 🧐
 

Załączniki

  • IMG_4787.jpg
    IMG_4787.jpg
    125,2 KB · Wyświetleń: 31
Ja tak Was dziewczyny czytam i sobie myślę czy coś ze mną nie tak, bo ja póki co nadal nie wierzę, że jestem w ciąży i nie kminię co tam u fasolki i nie mam potrzeby zaglądania do niej co tydzień 🤣 w zupełności mi wystarczy raz na 2 czy 4 tygodnie jak teraz.
Od 3 dni mam wywalony brzucho wieczorami i cały czas mam wrażenie jakby to były wzdęcia a nie, że to może być brzuch ciążowy 🤣
Mam podejście, że mam robić tu jak najlepiej żeby mu się miło żyło, zajmuję się swoimi rzeczami, spaceruję, zdrowo jem i piję dużo wody ale pewnych rzeczy nie przeskoczę 🙈 i ogólnie mam spokojne podejście mimo paru plamien na początku. Nie neguję oczywiście Waszych stresików i chęci zaglądania do bobasów jak najczęściej, tak tylko dziele się swoimi rozkminami :D
Kuzwa co 2 tyg to i tak dużo 😆
Sluchaj ja dzis bylam na NFZ i wiesz na kiedy dala mi kolejna wizyte?na 15 kwietnia 😆
Aha i mówiła ze moge robic prenatalne, ale nie musze....
 
Kuzwa co 2 tyg to i tak dużo 😆
Sluchaj ja dzis bylam na NFZ i wiesz na kiedy dala mi kolejna wizyte?na 15 kwietnia 😆
Aha i mówiła ze moge robic prenatalne, ale nie musze....

No ja teraz tak bywałam przez plamienia :D teraz za miesiąc i już powiedział ze tak będzie ze raczej raz w miesiącu :) ale na kwiecień... No cóż 🤣🤣🤣
 
Ja mam ten detektor i polecam. Można sobie zapisywać wykresy i podsłuch w aplikacji. Na instrukcji pisze, ze można używać od 12 tygodnia, ale jak zobaczyłam, ze już podsluchujecie to go uruchomiłam i udało mi się pare razy złapać 😍 dzisiaj 9+4. Ale pokazuje, ze tętno w granicach 140, to nie za mało? 🧐
pocieszylas mnie z tym,ze już słyszałaś :) bo się martwiłam ze ja w 10+6 nie usłyszę
 
reklama
Do góry