reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A forum na fb wchodzi w grę? Jak myślicie?. Zamknięte prywatne wówczas chyba inni nasi znajomi podxzytywac nie mogą.??? Wypowiedzcie się.
Można by wtedy zrobić wątek ogólny i inne bardziej szczegolowe.
Nie uważacie ze to najwyższy czas na prywatne forum. dużo informacji pywwntych i zdjęć zaczynamy wrzucać. Czułabym się pewniej wiedząc że trafia to do ograniczonej grupy nie dla całego internetu.
No i fajnie by się było poznać lepiej również.
Czemu by nie. Patrzylam na pazdziernikowe mamy, to one juz mają pozakladane wątki osobne z terminami porodu i chyba z wizytami albo ze zdjęciami. A co bedizemy gorsze :-)
 
reklama
Z tym wątkiem prywatnym to ja powoli zaczynam też tracić cierpliwość. Rozumiem, że szefowej nie chce się co chwilę kogoś usuwać no ale bez przesady już tyle osób o to pyta i zaczyna to być irytujące. Poważnie nie rozumiem co to za problem założyć wątek i ewentualnie kogoś z niego usunąć. Przecież to jest raptem chwila roboty. Póki ten jest otwarty to nie da się tutaj zbyt swobodnie pisać...
 
Możesz założyć grupę a kto będzie chciał to się przyłączy..... tylko jakaś nazwa pod przykrywką 😜
Założyłam żeby zobaczyć jak to działa prywatna ukryta ale mogę zaprosić tylko tylko swoich znajomych z fb nikogo poza więc musiałaby być widoczna prywatna wtedy
dobrze mówi 😄😄😄 polać jej ... soku 😂
🤣
Co niektóre będą mogły nawet założyć specjalny wątek mówiący Tylko o puszczaniu bakow 🤣🤣
 
Z tym wątkiem prywatnym to ja powoli zaczynam też tracić cierpliwość. Rozumiem, że szefowej nie chce się co chwilę kogoś usuwać no ale bez przesady już tyle osób o to pyta i zaczyna to być irytujące. Poważnie nie rozumiem co to za problem założyć wątek i ewentualnie kogoś z niego usunąć. Przecież to jest raptem chwila roboty. Póki ten jest otwarty to nie da się tutaj zbyt swobodnie pisać...
Zgadzam się, nie chciałabym żeby każdy czytał o tym co się dzieje na wątku:/
 
reklama
Do góry