reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Średnia z 12 miesięcy jest wyliczana poprzedzając miesiąc w którym wystąpiła absencja. Co to za nagroda? W formie premii jak jesy nazwana?
To chyba jest wyliczenie macierzyńskiego. L4 to po prostu 100% pensji, która otrzymujesz co miesiąc.
Edit: chyba masz racje, to
Jest średnia
 
reklama
Ja zawsze chciałam zwiedzić skandynawię, podoba mi się ten klimat :-) albo wylecieć na Islandię, zwiedzić Kanadę i Alaskę. Moz enie przepadam za klimatem zimowym, ale o urok miejsca mi chodzi. I jakoś tak wszedzie mi sie wydaje lepiej niż u nas[emoji85]
Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Ja lubię Szwecję za naturę. Mieszkam prawie w centrum Sztokholmu a pod blokiem mam sarny i zające.
 
Ja już po wizycie , dzidzia się rozwija jak narazie prawidłowo. Co do bakteri w moczu to wszystko OK , mówi że jak inne parametry są dobre a w moczu są pasma śluzu to znaczy że mocz źle pobrany. Termin z OM dokładnie taki sam czyli 19.09 ale CC będę miała ok 06.09
Prenatalne mam na 12.03. samo USG , dopiero jak lekarzowi coś się nie podoba to wysyła na dalsze testy.
 
Ja ide na krew w pt. 26.02 prenatalne i 12.03 gin. Powiedzcie mi prosze jak to jest z tym l4 w ciąży. Czy do sredniej wlicza sie nagrody itp?? Czy ile dostaje pensji, tyle l4 będzie . Kompletne meme jestem w tym temacie🤪
Średnia z 12 ostatnich miesięcy z premiami, nagrodami i innymi dodatkami od których odprowadzone były składki chorobowe. Spokojnie, nie gołe wynagrodzenie zasadnicze 😉
 
Ojaaa zazdro. Ja mam 3 miesięcznego pieska także na razie straszny łobuz i jeszczcze w domu się załatwia 🤬🤬🤬
Ooo to malutki jeszcze. Mojemu do roku zdarzało się coś walnąć w chacie, albo zepsuć. Rok skończył i jak reka odjął
No moja wredota upodobała sobie laczki listwy od paneli gumolit firany teraz ma rok 8miesiecy dobrze ze się uspokoił hahahaha
 
No dzień dobry zrobiłam obchód po mieście to informuję, że u nastepcy_czyni rodu wszystko dobrze. 3cm ma, serducho jak dzwon :) odstawiam duphaston, moge wrócić do ćwiczeń i kolejna wizyta za miesiąc :-) w końcu odetchnęłam!

Kupiłam tez spodnie ciążowe i uznaje ze to najwygodniejszy ciuch jaki posiadam w szafie! Czemu nie robią takich normalnie! Po co komu te zamki i guziki 😂

Całuje Was!!! Lecę nadrabiać :)
 

Załączniki

  • IMG_1265.jpg
    IMG_1265.jpg
    134,2 KB · Wyświetleń: 91
Średnia z 12 ostatnich miesięcy z premiami, nagrodami i innymi dodatkami od których odprowadzone były składki chorobowe. Spokojnie, nie gołe wynagrodzenie zasadnicze 😉
No nie do końca się zgodzę, co do premii to są pewne zależne bo jeżeli zawarta w regulaminie premia mowi o tym że jesy pomniejszona z uwagi na absencje to wlicza sie ją do podstawy wynagrodzenia chorobowego. Jeżeli natomiast nie jest pomniajszana za czas chorobowy to jej się nie wlicza
 
Średnia z 12 miesięcy jest wyliczana poprzedzając miesiąc w którym wystąpiła absencja. Co to za nagroda? W formie premii jak jesy nazwana?
W formie premii i nagrod okolicznościowych bo to państwowa praca. Jakies grusze na dziecko itp. Teraz 13stka sie szykuje.
 
reklama
No nie do końca się zgodzę, co do premii to są pewne zależne bo jeżeli zawarta w regulaminie premia mowi o tym że jesy pomniejszona z uwagi na absencje to wlicza sie ją do podstawy wynagrodzenia chorobowego. Jeżeli natomiast nie jest pomniajszana za czas chorobowy to jej się nie wlicza
Ups, to mnie teraz nastraszyłaś. Też mam premię kwartalną i tak wyczytałam w internecie :/
 
Do góry