reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Po tym probiotyku jeden dzień było lżej, ale dziś znów dramat, więc jutro wlatuje internista zgodnie z zaleceniem ginekologa 'bo to nie jest normalne'. Mam dosyć tego bólu dziewczyny, eh...

Jednak widziałam, że chyba któraś było po tygodniowym pobycie w szpitalu, już sama nie wiem co robić - codziennie zdarza się płacz z bezsilności. Leżę i boli... Caaaaly dzień...
 
reklama
A macie jakieś przeczucia co do płci? Albo może inaczej, chlopak czy dziewczynka?jakie pragnienia? 😉
Pytanie na luzie, bo wiadomo, ze aby bylo zdrowe, ale zapewne kazda z nas gdzies tam w glebi marzy sobie....
Ja w porzedniej ciazy baaardzo chcialam córeczke, spełniło sie juz na pierwszych prenatalnych 🥰
Teraz mamy 2 chłopakówi dwie dziewczyny, bylo mi zupełnie obojetne, ale od jakiegos czasu chyba bardziej synuś chodzi mi po głowie 😊
Na pierwszych prenantalnych? To w ogóle możliwe? ☺️
 
A macie jakieś przeczucia co do płci? Albo może inaczej, chlopak czy dziewczynka?jakie pragnienia? 😉
Pytanie na luzie, bo wiadomo, ze aby bylo zdrowe, ale zapewne kazda z nas gdzies tam w glebi marzy sobie....
Ja w porzedniej ciazy baaardzo chcialam córeczke, spełniło sie juz na pierwszych prenatalnych 🥰
Teraz mamy 2 chłopakówi dwie dziewczyny, bylo mi zupełnie obojetne, ale od jakiegos czasu chyba bardziej synuś chodzi mi po głowie 😊
Mi synuś, bo już są dwie córy tatusia,a ja chce synusia mamusi 😁
 
A macie jakieś przeczucia co do płci? Albo może inaczej, chlopak czy dziewczynka?jakie pragnienia? 😉
Pytanie na luzie, bo wiadomo, ze aby bylo zdrowe, ale zapewne kazda z nas gdzies tam w glebi marzy sobie....
Ja w porzedniej ciazy baaardzo chcialam córeczke, spełniło sie juz na pierwszych prenatalnych 🥰
Teraz mamy 2 chłopakówi dwie dziewczyny, bylo mi zupełnie obojetne, ale od jakiegos czasu chyba bardziej synuś chodzi mi po głowie 😊
Mój M chciałby dziewczynkę, ale wróżka mi kiedyś powiedziała, że syna będę tylko miała, więc będzie chłopak 🤣🤣
 
Ja liczę na drugą dziewczynkę, ale mam jakieś przeczucie że będzie chłopak.
A macie jakieś przeczucia co do płci? Albo może inaczej, chlopak czy dziewczynka?jakie pragnienia? [emoji6]
Pytanie na luzie, bo wiadomo, ze aby bylo zdrowe, ale zapewne kazda z nas gdzies tam w glebi marzy sobie....
Ja w porzedniej ciazy baaardzo chcialam córeczke, spełniło sie juz na pierwszych prenatalnych [emoji3059]
Teraz mamy 2 chłopakówi dwie dziewczyny, bylo mi zupełnie obojetne, ale od jakiegos czasu chyba bardziej synuś chodzi mi po głowie [emoji4]
 
A macie jakieś przeczucia co do płci? Albo może inaczej, chlopak czy dziewczynka?jakie pragnienia? 😉
Pytanie na luzie, bo wiadomo, ze aby bylo zdrowe, ale zapewne kazda z nas gdzies tam w glebi marzy sobie....
Ja w porzedniej ciazy baaardzo chcialam córeczke, spełniło sie juz na pierwszych prenatalnych 🥰
Teraz mamy 2 chłopakówi dwie dziewczyny, bylo mi zupełnie obojetne, ale od jakiegos czasu chyba bardziej synuś chodzi mi po głowie 😊
Mi w pierwszej ciąży było obojętne, jest syn... W drugiej byłam bardzo nastawiona na córeczkę, ale niestety poroniłam 😥 po tym zdarzeniu zmieniłam zupełnie nastawienie, teraz jest nam z mężem zupełnie obojętne, byle z ciążą i dzieckiem było wszystko dobrze. Chociaż no dobra, może w głębi serca chciałabym, żeby to była dziewczynka, ale boje się do tego przyznać nawet przed samą sobą 😁 na ten moment planujemy z mężem dwójkę, więc fajnie byłoby mieć parkę, ale tak jak mówię, jest to sprawa drugorzędna :-)
 
A macie jakieś przeczucia co do płci? Albo może inaczej, chlopak czy dziewczynka?jakie pragnienia? 😉
Pytanie na luzie, bo wiadomo, ze aby bylo zdrowe, ale zapewne kazda z nas gdzies tam w glebi marzy sobie....
Ja w porzedniej ciazy baaardzo chcialam córeczke, spełniło sie juz na pierwszych prenatalnych 🥰
Teraz mamy 2 chłopakówi dwie dziewczyny, bylo mi zupełnie obojetne, ale od jakiegos czasu chyba bardziej synuś chodzi mi po głowie 😊
Ja jak sobie pozwolę na wyobrażenia jak to będzie to w głowie widzę cały czas dziewczynkę, mąż by chciał i wszystko na to wskazuje bo przechodzę zupełnie inaczej ciąże. Marzyłam o synu jako pierwsze dziecko no wiadomo to dla faceta duma i się spełniło. Ja bym wolała drugiego chłopca bo ja niezbyt urodziwa i bała bym się że dziewczynka by się podała na mnie ... a chłopak to jakoś da se rady 😜
Jak się ktoś wypowie co obstawia to ja zapiszę a potem się sprawdzi kto trafił 😂
 
reklama
Witam witam po wizycie 😀
Termin na 19 września
O.m wpisała tydzień później niż miałam przez moje długie cykle a wg USG cały czas gra że dziś jestem w połowie 10 tyg
Dostałam kartę ciazy w takim fajnym etui plastikowym z przegródkami na skierowanie/ wyniki badań/ kartę ciazy
Pędze do starego żeby się że mną nie rozwodził 😁😁😁
 
Do góry