reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Będzie czytane 😁
20210215_175002.jpg
 
reklama
Czytałam że to chodzi o. Rozmiar glowkowo-posladkowa zarodka musi się mieścić w jakiś tam limitach żeby badanie było miarodajne. I przy prawidłowo przebiegającej ciąży przypada to na. Ok11 - 14tydzien ciąży.
Tak, ja wiem że między 11 a 14, z tym że jak czytam jakie terminy poddajecie to większość z was idzie w 12 tygodniu, potem sporo w 11, a w 13 to chyba tylko ze trzy 🤔
 
Rozumiem cie mój młody odmówił ssania jak skończył miesiąc ciężko było go przystawić. Płakałni krzywil. Się. Zaczęłam ściągać z butelki pił az Milo...

I tak do skończenia przez niego 11ms witrdy powiedziałam dość.

Podziwiam, naprawdę :) mnie to zepsuło całkowicie ten początek macierzyństwa, który miał być taki magiczny. Mam nadzieje, że teraz sobie odbije ;)
 
Scaiagalas pokarm 6ms? Witaj w klubie z pierwszym dzieckiem ściągałam 10ms.. Cycki w stanie opłakanym. Teraz się zastanawiam czy warto było [emoji85][emoji1787]
Z córką się udało 2 lata karmilam:)
O to ja też tyle czasu walczyłam z laktatorem. Kupiłam taki wypasiony na dwie piersi bo tak to bym chyba nie dała rady [emoji16]teraz bym się chyba nie zdecydowała ..z resztą przy dwójce by to było jeszcze trudniejsze
 
Nie właśnie..
no to może zostań przy tym pierwszym terminie :) ciężki wybór ale jeśli w przychodni taki termin Ci ustalili to zapewne jest on też odpowiedni na przeprowadzenie tego badania :)
No właśnie. Sama nie wiem co robić.. 🤔
Dziewczyny pisały gdzieś w tym wątku że też idą w 11 tyg. Najwyżej jak będzie za wcześnie, to zapisze się na szybko na późniejszy termin, choćbym i miała 300 km jechać 🙄 ta Pani z badania na Nfz ma bardzo dobre opinie też. I mam mętlik w głowie.
 
reklama
Ja w pierwszej ciazy prenatalne mialam 11+4 i bylo spoko. Wszystkie pomiary wyszły. W tej ide 12+. Grunt żeby między 11 a 13+zrobić 😊
 
Ostatnia edycja:
Do góry