reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Kolo mnie to jakoś mało tych Hanek🤔 ale rozumiem Was, że może się Wam nie podobać 😂 ja tak mam z imieniem Zuzia albo Amelka 😆
 
reklama
Zdecydowanie masz rację... Ja właśnie byłam na wizycie 2tyg temu i kolejna wizyta za 2tyg... Miałam iść jutro dla świętego spokoju, ale się strasznie boję 😢 według usg dziś zaczynam 11tydz... Poczekam te 2tyg...
A w którym tygodniu u ciebie serduszko się zatrzymało?
Wczoraj czytałam że w 10tyg ryzyko poronienia jest znacznie mniejsze a w 11 tyg już jest na minimalnym poziomie... Ciekawe jak to w praktyce wygląda 😶 czy za te 2 tyg będzie można już odetchnsc, zacząć się cieszyć i powoli gromadzisz przesłodkie, malutkie bodziaki, skarpetki 🥰
Trafiłam ostatnio na artykuł jakiś amerykańskich badań, które wskazują ze jeśli serduszko biło prawidłowo w 8 tygodniu to ryzyko poronienia znacznie spada, a po 10 tygodniu to już 3% 😌 oczywiście poronienia zdarzają się zawsze ale statystki są po to żeby się nimi pocieszać i tego musimy się trzymać 😀
 
Dziewczyny , u nas do dziewczynki to była Marta lub Zofia, ale jak przeczytalam Hania, to byłam w szoku że o tym nie pomyślałam, pieknie imie :)

dla chłopaka podoba mi się Bartosz, ale tak nie damy pewnie, bo będa wołać i tak Bartek - tego zdrobnienia nie moge przeżyć ;D wiec dla chłopca na razie nie mamy :)
O tak syn ma w klasie Bartosza i Bartek na niego wołają a Bartek to przecież Bartłomiej
 
To zależy, bo moja lekarka mówi że na wczesnym etapie ciazy jeśli nie ma wskazań czyli jeśli nic złego się nie dzieje nie powinno się męczyć malucha zbyt częstym USG. Ja co prawda teraz miałam serię co 2 tygodnie przez krwawienia. Ale po prenatalnym jeśli będzie wszystko ok na kolejnej wizycie 2 tygodnie później nie zrobi mi USG, żeby właśnie nie męczyć dziecka niepotrzebnie.
No to mój lekarz chyba ma podobne podejście w kwestii słuchania serduszka, na wizycie byłam w 10+4 i lekarz mówił że to za wcześnie na słuchanie, ale wykres i ilość uderzeń pokazał :)
 
Mi się podoba Ella albo Emma, a dla chłopca Elias I Linus. Tutaj się nie zdrabnia imion tylko ja to robię, oni nie mogą tego pojąć dlaczego to robię 🤣
 
reklama
Mi się podoba Ella albo Emma, a dla chłopca Elias I Linus. Tutaj się nie zdrabnia imion tylko ja to robię, oni nie mogą tego pojąć dlaczego to robię 🤣
Za mną chodzi Tobajas z „ Niezgodnej „ mi tak utkwiło 😂 czyli Tobiasz na nasze ... ale to zaś mi się kojaży z Judasz 😂 i jak co to zostanie na Oskar Iga Nadia .... albo Jessika i Brajan 🤦‍♀️
 
Do góry