reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Owszem zdarza się i tak, ale niestety geny maja znaczenie. W każdym razie nie w tym rzecz. Chodziło o test pappa a nie o naukowe wyjaśnianie skąd się biorą i kto jest obciążony chorobami genetycznymi...
kurczę nie przeczytałaś chyba wszystkich moich wiadomości w tym temacie. I to ma związek z testem pappa i badaniami prenatalnymi.
 
To akurat była ironia 😆
dziewczyny, szkoda się przegadywać 😆 według mnie to świat idzie w złym kierunku, ciekawe czy na nasze emerytury będzie miał kto pracować. Znajomy ma firmę i praktykantów i jak przychodzą to sobie bimbają, siedzą na telefonach, a jak im zwróci uwagę to mu strzelają paragrafami co oni mogą robić, a co nie 😅
 
U nas pizza na tortilli czyli danie ekspres
Na patelni pod przykryciem kładę tortille posmarowaną sosem/ketchupem
Kładę składniki posypuję ziolami i serem i za 3-5 min gotowa pyszna pizza na tortilli
Bardzo często robimy😀
 
U mnie dzis gołąbki bez Zawijania z ziemniakami i sałatka z ogórków że słoika 😁 i już szykujemy się na tłusty czwartek... Zrobiłam ok 15 pączków na dziś i jutro 😶 mały odpust cukrowy 😂
 

Załączniki

  • IMG_20210210_153214.jpg
    IMG_20210210_153214.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 46
U mnie dzis gołąbki bez Zawijania z ziemniakami i sałatka z ogórków że słoika 😁 i już szykujemy się na tłusty czwartek... Zrobiłam ok 15 pączków na dziś i jutro 😶 mały odpust cukrowy 😂
O mniam, daj przepisa 😁
Ja chcę robić paczki na serkach waniliowych, ale ogolnie bede robic pierwszy raz....na cos szczególnie zwracać uwage przy cieście?
 
reklama
O mniam, daj przepisa 😁
Ja chcę robić paczki na serkach waniliowych, ale ogolnie bede robic pierwszy raz....na cos szczególnie zwracać uwage przy cieście?
Hahaha ja też pierwszy raz robiłam 😂 zaraz zdjęcia przepisu z neta prześlę Ci na priv 😂 ale nie doczytałam przepisu bo trzeba było dać 1 jajko i 4zoltka a ja dałam tylko jedno jajko 😂😂 ale wydaje mi się że smaczne i ładnie urosly 😂😂
 
Do góry