reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, dzwonili z pracy, wydluzaja mi umowe do dnia porodu 😁 bardzo sie cieszę.

Widzialyscie, ze nie ma tvn, polsat? Masakra co sie dzieje 😔
to super! ☺️
No pierwsze jak włączyłam tv to zgłupiałam, bo lubię sobie rano włączyć DDTVN 😳
Brawo dla naszego rządu, ja jestem przerażona tym co się dzieje w kraju
 
reklama
No cóż w nocy nad sobą nie umiem zapanować pewnie dlatego ze mam trochę problem z kręgosłupem i jest mi nie wygodnie 🙉 w ciąży to wychodzi na to, ze wszystko niebezpieczne, według mnie każdy czuje ile może 🙂 nie popadajmy w paranoje, żeby się nie przeciągnąć itp. Ja mam małe dziecko które ciagle nosze na rękach i ciagle się zginam i podnoszę i mój organizm jest do tego przyzwyczajony😉
A z tymi fotelikami to w ogóle inny temat, dawniej nie było takiego natężenia ruchu, teraz praktycznie każdy ma auto i prawo jazdy i jest dużo bardziej niebezpiecznie 😉
Pierwsze słyszę że na plecach nie można spać 😯 . A powiedz mi pierwsze dziecko rodziłaś w NT?
 
A czy któraś z Was mimo korony może wchodzić na wizyte z mężem/partnerem? Oczywiście mowa o prywatnej wizycie bo w nfz znam odpowiedź 🙈
 
to super! [emoji3526]
No pierwsze jak włączyłam tv to zgłupiałam, bo lubię sobie rano włączyć DDTVN [emoji15]
Brawo dla naszego rządu, ja jestem przerażona tym co się dzieje w kraju

Ktoś na nich głosował [emoji2370]
Statystycznie 1/3 z nas tutaj na forum musiała zagłosować na PiS, wiec to wcale nie tak mało [emoji2959]
 
to super! ☺️
No pierwsze jak włączyłam tv to zgłupiałam, bo lubię sobie rano włączyć DDTVN 😳
Brawo dla naszego rządu, ja jestem przerażona tym co się dzieje w kraju
Zazdro tym którzy zdecydowali się na wyjazd i nie mieszkają w tym burdelu.. Bo inaczej tego nazwac nie można co PIS zrobił z Polską.. I robi ale to dopiero początek..
 
Ktoś na nich głosował [emoji2370]
Statystycznie 1/3 z nas tutaj na forum musiała zagłosować na PiS, wiec to wcale nie tak mało [emoji2959]
Bo się sprzedali za pińcet...jak słyszałam od ludzi wykształconych "a ja na pis glosuje bo przynajmniej to pińcet dają" to nóż w kieszeni mi się otwierał a teraz co.. Tak mocno na nich kurw*** a to dzięki nim mamy to co mamy
 
reklama
Bo się sprzedali za pińcet...jak słyszałam od ludzi wykształconych "a ja na pis glosuje bo przynajmniej to pińcet dają" to nóż w kieszeni mi się otwierał a teraz co.. Tak mocno na nich kurw*** a to dzięki nim mamy to co mamy
Przeciętnym obywatelom brakuje podstaw ekonomii, dlatego myślą, że coś dostają, więcej zarabiają itd. a efekt jest taki, że za dwa paczki dziś zapłaciłam 7 zł :/ Demokracja, każdy ma prawo głosować na kogo chce, jeszcze, bo idąc tym kierunkiem to się skończy.
 
Do góry