reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Mam wyniki moczu są jakieś bakterie zastanawiam się czy powinnam iść z tym jak najszybciej do lekarza czy zaczekać do mojej wizyty w środę? Nie wiem na ile to groźne w ciąży i na ile to wymaga pilnej interwencji? Ktoś z was już robił mocz i wyszły podobne problemy?
Jeżeli nie masz innych objawów jak pieczenie czy ból przy oddawaniu moczu to nic się nie dzieje. Też miałam bakterie
 
reklama
A w ogóle zastanawialyscie się nad detektorem tętna? Od którego tygodnia to działa?
Tak, chyba to kupie, nie sprawdzałam jeszcze ale ponoć można za 50 zł już kupić używany sprawny. Trzeba szukaj certyfikowanych. Znajomą mówiła że można już używać 10-11 tygodniu, ale wtedy ciężko namierzyć dzidziusia. Potem nabierasz wprawy i masz :)
 
Hej, ja dzis nie mam humoru, ale nie wiem dlaczego,ot tak...M zawiozl małą do babci, bo dzis malujemy salon, nie chce mi sie, nie mam weny, chce lezec i spac. Mimo ze dzis nawet nawet sie czuje, ale w żołądku klucha i tak 🙄

Czasem mam takie dni, ze mam jakby doła, mysle wtedy czy dam rade, ze znowu ja zejde na dalszy plan, ze mogłam jednak juz poprzestac na Amelce, bo i wiek i wszystko....nie wiem, to pewnie hormony, bo pozniej jest dzień euforii np... a jeszcze bardzo sie boje baby bluesa pp porodzie... mialam po 4 ciazy, plakalam miesiac, to bylo najgorsze przezycie jakie moglo mnie spotkać...
Ot musialam sie wyzalic, bo mam dzis dziwny dzień 😶
 
Jeżeli nie masz innych objawów jak pieczenie czy ból przy oddawaniu moczu to nic się nie dzieje. Też miałam bakterie
no właśnie nic mi się nie dzieje, zero objawów dlatego ten wynik mnie zaskoczył. Dzięki w takim razie czekam do środy :)
 
Witam, ale postów od wczoraj przybyło 👍 odleciałam wczoraj przy filmie nie wiem kiedy 😁 teraz jakies śniadanko idę wymyślę mam awokado więc coś zdowego z rana 😀 humor lepszy dziś ale zobaczymy później.
Powodzenia wizytującym dziś, czekam na same dobre wieści🤗
 
Jeżeli nie masz innych objawów jak pieczenie czy ból przy oddawaniu moczu to nic się nie dzieje. Też miałam bakterie
@Aurorah
Myślę tak jak napisała Maja, że jak nie ma innych objawów to może to być po prostu wina źle pobranego moczu. Może powtórz badanie, tylko spróbuj pobrać inaczej :) Że musi być ostatnie sikanie n co najmniej 6 godzin przed pobraniem, potem się trzeba podmyć, łapać drugi strumień i max. 3h po pobraniu trafić do labo :) badanie moczu nie jest drogie a może oszczędzić stresów :)
 
Wiem o tym;) ja jak kiedyś pisałam jem wszystko, oprócz surowego mięsa i wiadomo, alkoholu i fajek. Ale widzę co chwilę posty dziewczyn, że się martwią że coś zjadły i czy to nie zaszkodzi. Ja jestem w grupie: nie popadajmy w paranoję, ciąża to nie choroba. Trzeba uważać ale bez przesady;)
przecież nic Wam nie będzie, bez przesady. Ja o ciąży z córką się dowiedziałam w 8 tygodniu, byłam na 3 zakrapianych imprezach, nieświadoma jadłam ciagle wątróbkę która tez jest nie wskazana i nic jej nie jest. Tez się stresowałam czy czasem nie zaszkodziłam własną głupotą dziecku ale podobno dopóki funkcji nie przejmie łożysko to wszystko mniej przenika do dziecka.
 
a ten olejek z musieli można stosować od początku ciąży? Bo tez się nad nim zastanawiam [emoji4] używałaś już go kiedyś?

Dzisiaj pierwszy raz posmarowalam nim piersi ;) wydaje mi się, ze można go stosować od początku. Zreszta ja już mam 11 tydzień, wiec to tez nie jakoś wcześnie :)
 
reklama
Do góry